ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün – Evlilik Kredisi

ing evlilik kredisi

Bankacılık sektörünün 21. yüzyılda yerleşmesini hızlandıran en önemli etken sermaye yani paranın önemli bir konuma geçmiş olmasından ileri gelmektedir. Durum bu şekilde seyrettiğinden bankalar müşterilerine istediği miktarda nakit sağlamak adına kredi vermektedirler. Her ihtiyaca göre kredi başvurusu yapma imkanı bankalar tarafından sağlanmaktadır. Size kalan tek şey hangi konuda krediye ihtiyacınız olduğuna karar vermektir. Bu kredilerden biri olan evlilik kredisini çoğu banka vermekle birlikte bu krediyi ertelemeli olarak veren tek banka ING Bank’tır. ING Bank 3 ay ertelemeli evlilik kredisi hizmetini evlilik hazırlığı içinde olan tüm yeni çiftlere sunmaktadır.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün – Evlilik Kredisi Başvuru İşlemleri

Düğün sonrasında borç ödeme telaşına düşmemeniz adına oldukça işinize yarayacak bir kredi olan ING Bank evlilik kredisini bankanın web sitesinden başvuru yaparak veya dilerseniz bizzat ING Bank şubelerine uğrayarak da kredinizi alabilirsiniz. Kredi ödemesi 3 ay sonrasına ertelendiğinden siz bu süre zarfında evliliğinizin tadını çıkarmaya bakınız.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün – Evlilik Kredisi Avantajları

Ayrıca 3 ay boyunca kredinin taksitlerini biriktirme imkanına da sahipsiniz. Kredi ödemesi başladığı zaman biriktirdiğiniz için ödemekte zorlanmayacaksınız. ING Bank 3 ay ertelemeli evlilik kredisi diğer bankaların verdiği evlilik kredilerine oranla daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebeplerinden biri de bu kredinin faiz oranının çok daha düşük olmasıdır. Bu sayede düşük faiz oranlarıyla aldığınız evlilik kredisinin iki üç katını ödemekten kurtuluyorsunuz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Evlilik Kredisine Kimler Başvurabilir?

Kredi talebinde bulunan her müşterinin krediyi almaya uygun olup olmadığı sahip olduğu kredi notuna göre belirlenmektedir. Kredi notu yüksekse daha doğrusu evlilik kredisini almaya yetiyorsa gerekli işlemlerden sonra bu kredi kendilerine sağlanır. Her türlü kredi talebinde süreç bu şekilde işlemektedir. O açıdan müşterilerin istedikleri tutarda kredi talep etmelerinin tek yolu kredi notlarını her daim yüksek tutmalarıdır. ING Bank evlilik kredisinin tutarları 3000 TL den başlayıp 100.000 TL ye kadar verilebilmektedir. Düğünlerin ne kadar masraflı olduğu düşünüldüğünde bu evlilik kredisi rahatlamanızı ve masraflar konusunda endişe duymamanızı sağlayacaktır. Evlilik kredisi için diğer bir alternatif ise devlet destekli olarak verilen düğün kredileridir. ING Bank devlet destekli evlilik kredisi hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

Devlet destekli olması ve sunduğu imkanlardan dolayı bu krediyi diğer evlilik kredilerinden ayırmak gerekiyor. Devlet destekli olan bu evlilik kredisinde kredi ödemesi 1 yıl boyunca geri ödemesiz bir şekildedir. Bir yıldan sonraki süreçte de kredi faizsiz bir şekilde ödenmektedir. Bu evlilik kredisi maddi imkanların kısıtlı olduğu ve bu sebeplerden dolayı düğünlerini erteleyen çiftlerin daha çok yüzlerini güldürmektedir. Yeni evli çiftler 1 yıl boyunca kredi ödemesi için birikim yapar böylelikle kredi taksitleri başladığı zaman rahatlıkla ödeyebilirler. ING Bank 3 ay ertelemeli evlilik kredisi ve devlet destekli evlilik kredisi dışında birçok ihtiyaç için kredi sağlanmaktadır.

Bunların arasında taşıt kredisi, konut kredisi ve eğitim kredisi evlilik kredileri kadar talep edilen krediler arasındadır. Sizlerde birçok ihtiyacınızı kredi alarak giderebilirsiniz. Bu konuda her ihtiyacınıza göre kredi imkanı sunan ING Bank tam da istediğiniz bir banka konumundadır. İstediğiniz kredinin tutarına karar verdikten sonra yapmanız gereken her daim kredi notunuzu yüksek tutmaktır. Kredi notunuzun krediyi almaya yettiğinin banka tarafından belirlenmesinden sonraki aşamada önceden de belirttiğimiz gibi gerekli evraklarla ya en yakın ING Bank şubelerine başvuracaksınız ya da oraya kadar zahmet etmek istemiyorsanız ING bankasının web sitesinden gerekli bölümleri doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Scroll to Top