ING BANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

ING BANK KREDİ HESAPLAMA

ING Bank kredi kartı başvurusu yaparak ING Bank’ın sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartınız sayesinde alışverişlerinizi ING kartın sağladığı olanaklardan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı kullanımı günümüzde büyük artış göstermiştir. Bunun sebebi olarak alışverişlerde kredi kartı müşterilerine sağlanan ödeme kolaylıklarıdır. İnsanlar çoğu harcamalarını kredi kartı ile yapabilmekte ve bu harcamaları bankanın sağladığı çeşitli taksit seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Bu şekilde alışverişlerinizi avantajlı olarak yapmış olacaksınız. Kredi kartı kullanımının sağladığı bir diğer avantaj yaptığınız her alışverişten kazandırmış olduğu extra puanlardır. Özellikle her ay sabit harcama yapan kişiler bu konuda daha avantajlıdır. Bu şekilde zaten yapacakları sabit harcamalarından ekstra puanlar kazanabilmekte ve bu puanları başka alışverişlerinde kullanabilmektedirler.

ING Bank kredi kartı başvurusu iki yoldan yapılmaktadır. Bu yollardan bir tanesi banka şubelerinden yapılan başvuru iken diğeri  internet üzerinden yapılan başvuru işlemidir. Eğer ki şubeye gidecek zamanınız yok ise başvuru işleminizi güvenilir şekilde internet üzerinden online olarak zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın nakit avans çekebilme özelliği  ile de nakde ihtiyacınız olduğu zamanlarda kredi kartınız ile nakit para çekebilir ve çektiğiniz bu parayı ise isterseniz taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı başvurusunu şubeler aracılığıyla yapmak istiyorsanız şubeye giderken yanınızda gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızı götürünüz. Oradaki görevli kişiye kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtiniz. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacaktır. Ancak banka şubesine gitmeden internet üzerinden de kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işlemi internet üzerinden nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • ING Bank kredi kartı başvurusu için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  • Daha sonra açılan sayfada sizden ilk önce TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgiyi doğru bir şekilde yazdıktan sonra cep telefonu numaranızı giriniz. Daha sonra doğrulama kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz ve ardından başvur butonuna tıklayınız. Bu şekilde başvurunuz alınacak olup sizinle iletişime geçilecektir.

5

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top