ING BANK KREDİLERİ

ING BANK KREDİLERİ

Ömrümüz boyunca sürekli olarak nakit ihtiyacı duyabiliriz. Bu nakit ihtiyacının miktarı dönem dönem değişebilir. İhtiyacımız olan para eğer fazlaysa bu tür durumlarda kredi çekme yoluna başvururuz. Eğer kredi çekecekseniz bütün bankaları araştırıp aralarında kendinize göre bir sentezleme yapmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda size ING Bank kredileri hakkında geniş kapsamlı bir bilgi vereceğiz. ING Bank geçmişi çok eski tarihlere dayanan dünya çapında kendini ispatlamış bir bankadır. ING Bank kredileri gerçekten de diğer bankalardan çok daha avantajlıdır. Özellikle konut ve taşıt kredisinde yok denecek kadar az faizler uygulamaktadır. Diğer ihtiyaçlarınıza göre de ihtiyaç kredileri başlığı altında size ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu ihtiyaç kredisinin faizi diğer kredi çeşitlerine göre biraz fazla olsa da diğer bankalarla kıyaslandığında normal görünebilir. Bu kredilerden yararlanabilmeniz için gereken bilgiyi yazımızın devamında okuyabilirsiniz. Eğer ING Bank kredileri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

ING Bank Kredileri Nelerdir ?

ING Bank Mortgage Kredisi Nedir?

Ev almak insan için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı kredi kullanmadan karşılayabilmek oldukça zordur. Özellikle günümüzde ev fiyatları çok fazladır ve git gide yükseliş göstermektedir. Elbette böyle olması da yatırım için konut sahibi olmanın da yolunu açmıştır. Siz de ihtiyacınız için veya yatırım için bir konut sahibi olmak istiyorsanız ING Bank kredisinden faydalanabilirsiniz. ING Bank konut alacaklara özel olarak mortgage kredisi başlığı altında konut kredisi desteği vermektedir. Ve bu konut desteğinin faizi diğer bankalara göre çok düşüktür. Tabi ödeme yapacağınız vade uzadıkça bu faiz oranı yükselmektedir. Eğer çekeceğiniz kredinin ödeme yapacağınız vadesi 3-12 arasında ise sadece %1,04 gibi düşük bir faiz oranıyla karşılaşacaksınız. Ve bu faiz oranı da neredeyse yok denebilecek kadar az bir faizdir. ING Bank kredilerinden mortgage kredisinin vadeleri 120 aya kadar uzanmaktadır. 13-120 ay arasında uygulanan faiz miktarı %1,29’a çıkmaktadır. Eğer ING Bank kredilerinin mortgage kredilerinden faydalanmak istiyorsanız en aşağıdaki linke tıklayarak konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ING Bank Mortgage Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Taşıt Kredisi Nedir?

 

Bir araba sahibi olmak keyifli fakat kolay olmayan bir şeydir. İnsan hayatını yüksek derecede kolaylaştıran bu teknolojik ürün ülkemizde ne yazık ki çok pahalıdır. Çoğumuzun bir araba sahibi olabilmesi için kesinlikle kredi kullanması gerekir. ING Bank kredileri bu konuda müşterilerine destek vermektedir. ING Bank taşıt kredisinin faizleri vadelere göre değişmektedir. 3-6 ay arasında ödeme yapabilecek durumunuz varsa, %1,04’lük yok denecek kadar az bir faizle bir araba sahibi olabilirsiniz. ING Bank kredilerinin taşıt kredisi de, konut kredisinde olduğu gibi kısa süreli vadeler için çok avantajlıdır. Fakat bu ödemenizi 10-48 ay arasında yapmak istiyorsanız vade oranı %1,45’e çıkmaktadır. Eğer ING Bank taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız en aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nedir?

 

Mortgage (konut kredisi desteği) ve taşıt kredisi dışındaki ihtiyaçlarınız için de ING Bank kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bu ikisi dışındaki ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istediğinizde de, ING Bank’ın ihtiyaç kredisi desteğine başvurmanız gerekmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisinin 36 aya uzanan vadeleri ve %1,79 oranında bir faizi vardır. İhtiyaç kredisinde diğer kredi çeşitlerinde olduğu gibi farklı faiz uygulaması yoktur. Eğer ING Bank kredilerinin ihtiyaç kredisi desteği hakkında daha detaylı bilgi alma ihtiyacı duyuyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top