ING Bank Kredi Hesaplama

ING BANK KREDİ HESAPLAMA

Ev almak, araba almak istediğim zaman nakit ihtiyacımız olduğu durumlarda artık bankaların vermiş olduğu krediler ile bu ihtiyaçlarımızı kolayca karşılayabiliyoruz. Hem de almış olduğunuz krediyi farklı vade seçenekleriyle ödeyebiliyor ve bu şekilde zorluk çekmemiş oluyorsunuz. ING Bank da uygun seçenekler ile müşterilerine kredi imkanı sunuyor. Sizde kredi almak istiyorsunuz fakat ayda ne kadar vade ve faiz oranıyla geri ödeme yapacağınızı bilmiyorsanız, bunu öğrenmek için artık banka şubelerinize gitmenize gerek yoktur. Bu işlemi ING Bank kredi hesaplama uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. Uygulamayı nasıl kullanacağınızı yazının devamında vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle almak istediğiniz kredi miktarının vadesine göre eklenen faiz tutarı ile birlikte aylık ne kadar borç ödeyeceğinizin miktarını da öğrenebilirsiniz.

ING Bank kredi hesaplama uygulamasıyla çekeceğiniz kredinin vadesini belirleyerek aylık ne kadar tutarda taksit ödeyeceğinizi ve çekeceğiniz kredinin faiz oranını hesaplayabileceksiniz. Böylelikle geri ödeme planınız oluşmuş olacak.

ING Bank Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

ING Bank’tan kredi çekmek isteyen kişiler, kredi türünün uygunluğu için, ödemelerin ne kadar olacağı için, vade tutarlarını öğrenmek ve bunlara bağlı olarak ne kadar aylık geri ödeme yapacaklarını öğrenmek için bankaya gitmek zorunda değiller. İnternet üzerinden de hizmet sunan ING Bank sayesinde bu işlemi internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Hizmete sunulan ING Bank kredi hesaplama uygulaması ile, almak istediğiniz kredi türünün faiz ve geri ödemeler ile ilgili olan bilgilerini öğrenmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama uygulamasıyla almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık ödeme tutarını hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank kredi hesaplaması yapmak isteyen kişiler verilen bağlantı linkine tıklamak durumundalar. Bu linke tıklandığı durumda kredi hesaplama adresine yönlendirileceksiniz. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada 4 seçenekten size uygun olanını tıklayınız.

4

Ardından size ilk olarak findeks kredi notunuzu bilip bilmediğiniz sorulacak. Biliyorsanız seçenekler arasından seçiniz. Bilmiyorsanız bilmiyorum butonuna tıklayınız. Ardından kredi miktarınızı seçiniz. Bir sonraki işlem olarak ise ne kadar vade yapmak istediğinizi belirtiniz. Bu şekilde aşağı kısımda aylık faizi ile birlikte ne kadar taksit ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

3

ING Bank Kredi Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Scroll to Top