ING BANK EFT SAATLERİ

ŞEKERBANK TÜKETİCİ KREDİSİ

Sizde birçok işleminizi bankalar ile yapabilirsiniz. Bu durumda ise işlerinizi aksatmadan ve hızlı bir şekilde yapmak ve ödemelerinizi zamanında yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kullanacağınız yollardan biri de para transferi işlemleridir. Sizde para transferi işlemlerinden birini kullanıyorsanız bu durumda en çok dikkat etmeniz gereken nokta işlemleri işlem saati içinde yapmak olacaktır. Biz sizlere bu alanda ING Bank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Sizde ING Bank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu alanda biz sizlere ING Bank EFT saatleri ve EFT ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.

ING Bank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde ING Bank üzerinden EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu işlemi yapmak için ING Bank EFT saatleri içinde yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer işleminizi ING Bank EFT saatleri içinde yerine getirmezseniz bu durumda yapacağınız olan EFT işlemi bir sonraki mesai gününe sarkacaktır. Bundan dolayı sizde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak ve aynı gün sonuç almak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken nokta EFT saatleridir. ING Bank EFT saatleri ise sabah 09:00 akşam 16:00 saatleri arasıdır. ING Bank üzerinden yapılacak olan geç EFT için belirlenen saatler ise hafta içi 16:00 ve 17:15 arasıdır. Sizde işlemlerinizi hızlı bir şekilde aynı gün içinde yapmak istiyorsanız bu saatlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

ING Bank EFT için sizden alınacak olan ücretler ise şu şekildedir;

  • ING Bank şubelerinden yapılacak olan ve hesaba yapılacak olan EFT’lerde alınacak olan ücret asgari 39 TL azami 349 TL için EFT yapılan tutarın % 0.5’dir.
  • ING Bank şubelerinden yapılacak olan geç EFT işlemlerinden ise alınacak olan EFT ücreti 47,25 TL asgari 357 TL azami tutar için % 0.5 olarak tahsil edilir.
  • İnternet şubesinden yapılacak olan EFT işlemlerinden ise alınacak olan EFT ücreti 3.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • İnternet şubelerinden yapılacak olan geç EFT işlemlerinden ise alınacak olan EFT ücreti ise 6 TL olarak belirlenmiştir.
  • Mobil bankacılıktan yapılacak olan EFT işlemlerinden ise alınacak olan EFT ücreti 3.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • Mobil bankacılıktan yapılacak olan geç EFT işlemlerinden ise alınacak olan EFT ücreti ise 6 TL olarak belirlenmiştir.
  • Telefon Bankacılığından yapılacak olan EFT işlemlerinde alınacak olan EFT ücreti asgari 15 TL azami 50 TL için gönderilecek tutarın % 0.4 olarak tahsil edilir.
  • Telefon Bankacılığından yapılacak olan geç EFT işlemlerinde alınacak olan EFT ücreti asgari 25 TL azami 50 TL için gönderilecek tutarın % 0.4 olarak tahsil edilir.

ING Bank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top