ING BANK ESNAF KREDİSİ

ING BANK KREDİ HESAPLAMA

Esnaflık iş kolu üzerinde günümüzde giderler bir hayli fazladır. Bu sebeple ay sonu geldiğinde yüklü miktarda ödemeleri gerçekleştirmek bu iş kolu üzerinde bulunan vatandaşlarımız için kolay olmamaktadır. Bu yüzden bankalar bu iş kolu üzerinde varlık gösteren vatandaşlarımız için kredi paketleri oluşturmuştur. Değişik kampanyalar ve özelliklerde olan bu paketler sayesinde esnaflık yapan vatandaşlarımız biraz daha olsun kendini güvende hissetmiştir. Bu kredi paketlerini esnaflara sunan bankalardan biri de ING Bank’tır. ING bank esnaf kredisi değişik kredi paketleri dahilinde siz esnaflık yapan vatandaşlara çok fazla çeşit sunmaktadır. Siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda ING Bank esnaf kredisini açıklayacağız.

ING Bank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • 2/B Kredileri

2/B arazileri alımında kullandırılan ING Bank esnaf kredisi tüzel hak sahiplerine sunulan özel bir kredidir. Peşin alma işlemlerinde 72 aya kadar vade şansına sahipsiniz, taksitli alımlarda ihtiyacınız olan % 10 tutarının kredisini 12 aya varan vadeli spot kredi veya 24 ay vadeli eşit taksitli yapma imkanı da bulunmaktadır. Bu kredi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ING Bank şubelerine uğramanızı tavsiye ederiz.

  • Spot Kredi

Vadesi, kredi tutarı, faizi sabit olan spot kredi sizin ihtiyacınıza göre ister TL ister YP olarak kullanılabilir. Spot kredinin faiz oranı, kullanacak olduğunuz dönemde belirlendiğinden piyasa çalkalanmasından etkilenmezsiniz. Spot kredi hakkında daha detaylı bilgi için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

  • Taksitli Ticari Kredi

Taksitli ticari kredi sayesinde firmanızın iş gücünü büyütmeden tutunda yenilenme veya stok mal almaya kadar kullanılabilen ING Bank esnaf kredisi türüdür. Taksitli ticari kredi sayesinde ihtiyacınız olan nakit parayı tek seferde kullanabilir, üstelik geri ödemenizi nakit akışınıza uygun bir şekilde esnek olarak ayarlayabilirsiniz. Krediniz ihtiyacınıza göre TL ya da YP olarak kullandırılır. Ayrıca 60 ay vade fırsatı da vardır. ING Bank esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız ING Bank şubelerine uğrayabilirler.

  • İşyeri Kredisi

Firmanız için işyeri veya mallarınızı koyabileceğiniz depo yani kısaca işinizde kullanacağınız herhangi bir dükkan satın alımında kullandırılan ING Bank esnaf kredisi türüdür. Geri ödeme işlemleri aylık olarak eşit taksitlere bölünebilir ya da nakit para akışınıza uygun olarak esnek bir biçimde ayarlayabilme şansınız vardır. Ayrıca bu kredi ister TL ister dövize endeksli olarak kullandırılmaktadır. ING Bank esnaf kredisi hakkında detaylı bilgi almak için ING Bank şubelerinde müşteri temsilcisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  • Ticari Taşıt Kredisi

TL veya dövize endeksli olan bu kredi işyerinize ait bir araç ya da araç filosuna sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır. 48 aya varan vade ve avantajlı faiz oranlarıyla ticari taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca araçlarınıza yapacak olduğunuz sigortaları ING Bank aracılığıyla yapmanız halinde ilave faiz indiriminden faydalanırsınız. Ticari plaka ya da hat sahibi iseniz hat rehini ile bu krediye kolayca sahip olabilirsiniz. Son olarak da 0 km araçlar için % 70’lik kısmı kredilendirilmektedir. 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için ise % 50’lik kısma ING Bank esnaf kredisi verilir. ING Bank ticari taşıt kredisi ile ilgili detaylı bilgi için ING Bank şubelerine uğrayınız.

  • Fatura Finansman Kredisi

İşyerinizin mal, ofis malzemeleri, bilgisayar, mobilya gibi malzemeleri almanız konusunda kullanılan ING Bank esnaf kredisi işlemidir. Mal alımında 12 ay, ofis ekipmanı alımında ise 36 aya kadar vade şansınız bulunmaktadır. Kredi kullanımı sırasında banka tarafından tahsil eden komisyon dışında hiçbir faizi banka talep etmemektedir. Bu krediyi TL ve dövize endeksli olarak kullanma şansına sahipsiniz. Geri ödeme işlemi ise 3 aylık veya 6 aylık ödeme periyotları şeklinde gerçekleştirilebilmektedir. Fatura finansman kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

  • Eşit Taksitli Kredi

Kısa veya orta vadeli nakit para ihtiyaçlarını belirlediğiniz bir ödeme planına bağlı kalarak eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Vade veya faiz oranı ve teminata bağlı kalarak taşıt, işyeri veya nakit olarak kullanabileceğiniz kredi türüdür. Bu kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak için ING Bank şubelerine uğramanızı tavsiye ederiz.

İşte yukarıda bahsettiğimiz gibi ING Bank esnaf kredisi paketlerinden size uygun olan kredi türünü seçerek ING Bank şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

ING Bank Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top