ING BANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

ING BANK KREDİ HESAPLAMA

ING Bank, bankacılık sektöründe bireysel ve ticari müşteri portföyüne sahip bir bankadır. Geçtiğimiz son yıllara bakıldığında ING Bank hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yapması ile ön plana çıkmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerinden birisi ise kredi kartı hizmetidir. ING Bank kredi kartları ile taksitli alışverişler yapılabilir ve nakit avans sistemi ile nakit çekimler yapılabilir. Bu yazımızda sizlere ING Bank kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve ING Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapıldığına dair bilgilendirmede bulunacağız.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı başvurularında müşterilerine alternatif seçenekler sunan bankalar arasındadır. ING Bank kredi kartı başvuru işleminizi herhangi bir ING Bank şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi ING Bank online kredi kartı başvuru sistemi ile internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere ING Bank internet aracılığı ile kredi kartı başvuru işleminin nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız. Ancak bunun öncesinde sizlere ING Bank resmi internet sayfası olan ve kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmek için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

ing

Bu sayfada yapmanız gereken işlemler ise; Başvuru yapmak istediğiniz kartı tipiniz seçiniz ve altında bulunan gerekli bilgileri giriniz. Sonrasında “Devam ” butonuna tıklayınız. Devam butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

ing22

Bu sayfada bir önceki sayfada girmiş olduğunuz Cep telefon numaranıza bir SMS şifresi gelecektir. Bu SMS şifresini gerekli alana giriniz ve “Devam” butonuna tıklayınız. 3. adımda karşınıza aşağıdaki görsel gibi bir sayfa açılacaktır.

ing333

Bu sayfada sizden istenilen bilgileri semboller ile gösterdiğimiz alanlara giriniz ve “Devam” butonuna tıklayınız. “Devam” butonuna tıkladığınızda 4. adımda karşınıza yeni aşağıdaki gibi yeni bir sayfa açılacaktır.

ing44

Bu sayfada kredi kartınızın onaylanması durumunda teslim edileceği adres bilgilerini giriniz ve “Devam” butonuna tıklayınız. “Devam” butonuna tıkladığınızda 5. ve son adımda karşına aşağıdaki görsel gibi bir sayfa açılacak.

ing555

Bu sayfada da sizden istenilen bilgilerini giriniz ve “Devam” butonuna basarak onay sayfasına yönlendirilip kredi kartı başvuru işleminizi onaylayınız.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanıır?

ING Bank müşterilerinin güvenliği için internet üzerinden ING Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi sistemini sunmamaktadır. ING Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi herhangi bir ING Bank şubesinden öğrenebilirsiniz. Veyahut ING Bank kredi kartı başvuru sonucu için ING Bank telefon bankacılığını (0850 222 0 600) arayarak T.C kimlik numaranız ile ING Bank kredi kartı başvuru sonucu bilgileriniz hakkında detaylı bir biçimde bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top