ING Bonus Card

Kredi kartları, gün geçtikçe birçok kişi tarafından talep oranı artan ürünlerden biri haline geldi. Kredi kartları ile artık taksitli alışverişler, nakit para çekimleri ve bu para çekimlerini vadeler ile ödeme gibi birçok işlem gerçekleştirilmektedir. Birçok banka da kredi kartı hizmeti sunduğu müşterilerine anlaşmalı yerlerden alışveriş yapmaları durumunda ise bonus puanlar vermektedir. Bu bonus puanlar da nakit para yeri taşımaktadır. Bu hizmeti sunan bankalardan birisi de ING Bank’tır. Bu yazımızda ise ING Bonus Card hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

ING Bonus Card Nedir?

Bonus kredi kartı özelliği taşıyan alışverişlerinizde sizlere bonus puanlar kazandıran bu bonus puanları dilediğiniz zaman harcayabildiğiniz bir kredi kartıdır. ING Bankası bonus kartları ise 4 ayrı bonus kredi kartı tipinden oluşmaktadır ve bunlar şu şekildedir;

 1. ING Bonus Card.
 2. ING Bonus Plus Card.
 3. ING Bonus Premium Card.
 4. ING Bonus Platinum Card.

ING Bonus Plus Card Nedir?

ING Bonus Card’lardan Plus Card herhangi bir başvuru koşulu ile talebe alınmamaktadır. ING Bonus Plus Card sahibi olmak için ING Bonus Card’ınız ile son 12 ayda en az 75 bonus puan kazanma durumunuzda terfi edilen bir ING Bank kredi kartıdır. ING Bonus Plus Card sizlere alışverişlerinizde daha fazla bonus puan kazandıran bir kredi kartıdır. Bu kredi kartına sahip olmak için ING Bonus Card’ınızın en az 6 aydan daha fazla süredir kullanımda olması gerekmektedir.

ING Bonus Premium Card Nedir?

ING Bonus Card’lardan Premium Card, tıpkı ING Bonus Plus Card da olduğu gibi herhangi bir başvuru işlemi ile elde edilmemektedir. Bu karta sahip olmak için ING Bonus Plus Card sahibi olmanız ve son 12 ayda en az 150 bonus puan kazanmış olmanız gerekmektedir. ING Bonus Premium Card alışverişlerinzde ING Bonus Plus Card’dan daha fazla bonus puan kazandıran bir kredi kartıdır.

ING Bonus Platinum Card nedir?

ING Bank’ın ayrıcalığı bol kredi kartıdır ve bunun yanında 50.000 TL ve üzeri mevduat ve yatırım ürünü sahip müşterilerine ayrıcalıklı banka hizmetleri sunulmaktadır.

Kredi Kartı Ayrıcalıkları

 1. ING Bonus Card’lardan olan ING Platinum Card sahipleri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da birçok yerde % 40’a varan indirim imkanlarından yararlanabilmektedir.
 2. ING Platinum Hobi paketi ile Platinum Card bilgileriniz ile hobilerinizi gerçekleştirirken indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 3. ING Araç Bakım paketi ile aracınıza yaptıracağınız bakımlardan bazılarında ücretsiz olarak hizmet alabilir, bazılarında ise indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 4. ING Asistans paketi ile kuru temizleme, seyahat danışmanı gibi danışmanlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Banka Hizmetleri Ayrıcalıkları

 1. Kredi kartı ücreti muafiyeti mevcuttur.
 2. Kiralık kasalarda % 50 indirim imkanı sunulmaktadır.
 3. Size özel kredi faizleri ile özel krediler tahsis edilebilmektedir.
 4. Gün içerisinde (16:00’a kadar) ücretsiz olarak internet şubesinden veya mobil bankacılık ile havale ve EFT işlemleri yapabilme imkanı sunulmaktadır.

ING Bank Bonus Card İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz