ÖĞRENCİYE KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Öğrenciler için bazı durumlarda özellikle nakit para olmadığı zamanlarda kredi kartı önemli yer tutmaktadır. Bu durumda ise öğrenciye kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. Ancak öğrenciye kredi kartı veren bankaların kredi kartları, normal kredi kartlarından farklıdır. Çünkü bu kartlar belli bir limitte olup, kredi kartlarından nakit avans çekme imkanı sunmamaktadır. Sizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda öğrenciye kredi kartı veren bankaların listesini vereceğiz. Sizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Bu alanda siz de öğrenciye kredi kartı veren bankaların kredi kartı bilgilerine ulaşabileceğiniz linklere tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

İş Bankası öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisidir. Ancak bu kartın limiti en fazla 500 TL olup nakit avans çekmeye kapalıdır. Siz de İş Bankası İş’te üniversiteli kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu durumda bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde İş Bankası İş’te üniversiteli kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Axses Exi26 Kredi Kartı

Her banka öğrenciye kredi kartı vermemektedir. Bu durumda öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de Akbank’tır. Akbank öğrencilere nakit paraları olmadığı durumda harcamalarında kolaylık sağlamak için kredi kartı vermektedir. Sizde eğer Akbank öğrenci kredi kartı yani Akbank Axses Exi26 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde Akbank Axses Exi26 kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Akbank Axses Exi26 Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Genç Bankkart Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası öğrencilere istemeleri durumda kredi kartı vermektedir. Eğer kredi kartı almak istiyorsanız ve kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağı ve Ziraat Bankası genç bankkart kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde Ziraat Bankası genç bankkart kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Genç Bankkart Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

TEB Bankası ÜniversiTEB Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de TEB’tir. Eğer öğrenciler belli koşulları ve yeteri kadar kredi puanına sahipse bu durumda öğrenciye kredi kartı verilmektedir. TEB kredi kartı başvurusunda bulunmak için ve TEB kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak için bu alanın sonunda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise açılacak olan sayfada artık siz de üniversiTEB hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru işlemi için gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

TEB Bankası ÜniversiTEB Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

HSCB Bankası HSCB Campus Kredi Kartı

Her banka öğrenciye kredi kartı vermemektedir. Bu durumda öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de HSCB Bankası’dır. Siz de eğer HSCB Bankası öğrenci kredi kartı yani HSCB campus kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Bu linke tıkladıktan sonra ise artık sizde bu kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilir ve kredi kartı başvurusu işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Tüm bu bilgilere ulaşmak ve işlem yapmak içinse bu alanın sonunda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HSCB Bankası HSCB Campus Kredi Kartı Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Play Kredi Kartı

Bazı bankalar öğrencilere belli bir limiti aşmamak kaydıyla ve nakit avansa kapalı kredi kartı vermektedir. Bu durumda öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de Yapı Kredi’dir. Sizde Yapı Kredi Bankası’nın öğrencilere verdiği Yapı Kredi Play Kart hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı

Öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak için ve Garanti Bankası kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak için bu alanın sonunda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise açılacak olan sayfada artık sizde Garanti Bankası bonus genç kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru işlemi için gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Genç Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

FinansBank CardFinans GO Kredi Kartı

Finansbank, öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birsidir. Ancak bu kartın limiti en fazla 500 TL olup nakit avans çekmeye kapalıdır. Sizde FinansBank CardFinans GO kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu durumda bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizde FinansBank CardFinans GO kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Finasbank CardFinans GO Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Like Kredi Kartı

Her banka öğrenciye kredi kartı vermemektedir. Bu durumda öğrenciye kredi kartı veren bankalardan birisi de Vakıfbank’tır. Sizde eğer Vakıfbank Like öğrenci kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanın sonunda yer alan like tıklayınız. Bu linke tıkladıktan sonra ise artık sizde bu kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilir ve kredi kartı başvurusu işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Tüm bu bilgilere ulaşmak ve işlem yapmak içinse bu alanın sonunda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kredi Kartı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top