ŞEKERBANK İNTERNET BANKACILIĞI

ŞEKERBANK KREDİLERİ

Bankacılık işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmek çoğu insan için artık çok doğal bir hale geldi. Bunu desteklemek için finans kurumları ve bankalar kullanıcılarına birçok kolaylık sağlıyor. İnsanlar internet bankacılığı hizmetinden yararlandıklarında bankaya kadar yorulmak, park yeri aramak gibi dertlerden kurtuluyorlar. Yazımızda size Şekerbank internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz. Şekerbank internet şubesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Nedir?

Şekerbank internet bankacılığı sayesinde bütün bankacılık işlemlerinizi istediğiniz an yapabilirsiniz. Şekerbank internet şubesi girişi bölümü bireysel ve ticari bankacılık olarak ayrılmaktadır. Bu sayede gerekli olan bütün aşamalarda gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

Şekerbank kredi kartınız ya da hesabınıza ait banka kartınız bulunuyorsa bunlar sayesinde Şekerbank internet şubesi olanaklarından da yararlanabilirsiniz. İnternet şubesini kullanabilmek için öncelikle Şekerbank internet bankacılığı şifresini almalısınız. Şekerbank internet şubesi şifresini isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. İnternet şubesi güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak amacı ile ve işlemleri ekstra güvenlik ile müşterilerine sunmak için Şekerbank şeker mobil şifre, mobil imza ya da SMS şifre uygulamalarından en az bir tanesini kullanıma sunmaktadır.

Şekerbank internet bankacılığı ile günlük olarak yaptığınız para transfer işlemlerinizi şubeden yaparak çok zaman kaybediyorsanız internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Para transfer işlemlerinizi internet bankacılığından yaptığınızda ödeyeceğiniz işlem ücretleri de şubeden yapılan işlem ücretlerinden daha az olacaktır. Bu sayede hem zamandan hem de işlem ücretlerinden tasarruf edebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmaksızın hesabınızdaki parayı kontrol edebilir, herhangi bir hesaba havale, EFT yoluyla para gönderebilir, faturalarınızı online olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca trafik cezası, vergi, SGK ödemeleri ve hisse senedi gibi pek çok işlem herhangi bir şubeye gitme ihtiyacı duyulmadan anında yapılabilmekte ve hesapları 7 gün 24 saat izleyebilmektesiniz. Kredi ürünlerinin hesaplanması, vadeli veya vadesiz hesabın görüntülenmesi gibi işlemler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bununla birlikte mobil hizmetler ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Yazımızın sonunda vereceğimiz linke tıklayarak Şekerbank internet şubesi sistemine ulaşabilirsiniz. Bu sisteme girdikten sonra iki seçenek karşınıza gelecek. Müşteri no ile giriş ya da TCKN ile giriş seçeneklerinden size uygun olanı seçiniz. Biz müşteri no ile girişi seçtik. Bunun için müşteri numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

8

Bilgilerinizi girdikten sonra giriş sekmesine tıklayınız ve istediğiniz işlemi gerçekleştiriniz.

Şekerbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top