ŞEKERBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

ŞEKERBANK KREDİLERİ

Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve teknolojinin bize sunduğu birçok teknolojik aleti hayatımızın birçok alanında kullanmaktayız. Teknolojik aletlerden birisi de artık birçok işlemde kullandığımız kredi kartlarıdır. Kredi kartlarıyla taksitli alışverişler yapabilir, nakit avans sistemi ile nakit çekebilir, hatta bu nakit çekimlerimizi taksitli ödeme yapacak şekilde çekebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere alışverişlerde bonus puan biriktirme olanağı sunan ve bu bonus puanları dilediğiniz şekilde harcayabilmenizi sağlayan, Şekerbank’ın kredi kartı başvuru işleminin nasıl gerçekleştirildiğini ve Şekerbank kredi kartı başvuru sonucunun nasıl sorgulandığına değineceğiz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Şekerbank başvuru işlemi kısa bir süre önce internet aracılığı ile yapılmaktaydı lakin Şekerbank internet aracılığı ile kredi kartı başvuru işlemini internet hizmetlerinden kaldırmış bulunmaktadır ve internet aracılığı ile Şekerbank kredi kartı başvuru işlemi gerçekleştirilmemektedir. Bunun yerine Şekerbank kredi kartı başvurularını, müşterilerinin herhangi bir Şekerbank şubesine giderek müşteri temsilcilerinden talepte bulunulması aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu için sizlerden bir form doldurmanızı isteyecektir ve bu formda iletişim bilgilerinize güncel telefon numaranızı girmeniz özellikle büyük önem taşımaktadır. Çünkü başvuru sonucunuz hakkında bilgilendirme telefon numaranıza iletilecektir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Şekerbank kredi kartına başvurdunuz ve güncel telefon numaranızı verdiğiniz iletişim bilgilerinize herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi ise bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Şekerbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini online hizmet sistemi ile sunmamaktadır. Şekerbank kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız herhangi bir Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir veyahut Şekerbank müşteri hizmetleri(444 7 878) numarasını arayarak başvurmuş olduğunuz Şekerbank kredi kartınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve kredi kartınızın akıbeti yani size ulaşma süreci gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top