Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart

ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

Bankalar, hizmet başlangıçları bakımından ticareti destekleyen ve firmalara finansal anlamda yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Fakat değişen ve genişleyen pazarla birlikte kurumlar hedef kitlelerini de aynı oranda değiştirmiştir. Hizmet türü artık kurumsal olarak değil, bireysel bankacılık hizmet seçeneklerine kadar indirgenmiştir. Bu hizmetlere örnekler verecek olursak bireysel ihtiyaç kredisi, bireysel kredi kartları ve bireysel emeklilik seçenekleri sayılabilir. Bu hizmetleri hemen hemen her banka gibi Şekerbank da sağlamaktadır.

Şekerbank, 1953 yılında şeker pancarı üreticilerini desteklemek amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla Eskişehir’de kurulmuş, kuruluşundan üç yıl sonra Ankara’ya taşındıktan sonra Şekerbank ismini almıştır. 1993 yılından itibaren de özel banka statüsüyle hizmetlerine devam eden kurumun hisseleri 1997 yılında da halka arz edilmiştir. İşletme ve tarım, ticari, KOBİ, kurumsal ve bireysel bankacılığı alanlarında hizmet veren banka aynı zamanda bu hizmetlerine alt ürünler ekleyerek hedef kitlesini genişleterek müşteri memnuniyeti sağlamayı da amaçlamaktadır. Bu hizmetlerinden birisi de Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart ürünüdür. Bireysel bankacılık hizmetlerinden birisi olan bu kart hakkında ayrıntılı bilgiye makaleden ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart Nedir?

Şekerbank kurumunun sağlamış olduğu bireysel bankacılık hizmetlerinden birisi olan kredi kartları, toplumda yer alan hedef kitlelerine göre sınıflandırılarak cazip hale getirilmiştir. Böylelikle ürüne sahip olmak isteyen kişiler bankanın sağlamış olduğu avantajlardan yararlanmış olurlar. Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart da bu ürünlerden birisidir. 2010 yılında Memur-Sen ile imzalanan protokol kapsamında Memur-Sen konfederasyonuna bağlı sendikaların üyesi olan tüm memurlara Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart ve bazı bankacılık hizmetlerinin ücretsiz sunulması ve bankaya ait sigorta ürünlerinin sunulması gibi ek avantajlar sağlanmıştır.

Bu kartın özelliklerinden bahsedecek olursak; Memur-Sen üyeleri 15.000 TL değerinde ferdi kaza sigortasından yararlanır. Kasko sigorta poliçesinde % 30 indirim uygulanır. Kasko sigorta poliçelerinde taksit imkanı da sağlar. Trafik poliçelerine de % 10 değerinde indirim uygulanır. Konut paket sigortasında % 25 indirim avantajı da bunlara dahil bir avantajdır. Ayrıca Bonus markasının ayrıcalıklarına da sahip olacaksınız. Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart sahipleri otomatik ödeme talimatı vererek elektrik, su, doğalgaz, SGK gibi başlıca borçlarını başka işlem yapmadan günü geldiğinde ödeyebilirler.

Karta sahip olabilmek için bankaya ait şubeleri ziyaret ederek gerekli belgeleri sunmanız yeterli olacaktır. Bu karta sahip olduktan sonra Şekerbank internet şube hizmetinden de faydalanarak  EFT, havale gibi işlemlerinizde ücretsiz hizmet almanızı da sağlamaktadır. Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi sahibi olmak için verdiğimiz bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şekerbank Memur-Sen Bonus Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top