Şekerbank Şeker Bonus Kart

ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartları, kullanım bakımından ülkemizde vatandaşlarımız tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Nakit alım yerine aylık eşit taksitler halinde, daha kolay ödeme seçenekleri ile, ödemeleri yapmak daha kolaydır. Aylık düzenli ödemeler de kredi kartları sayesinde etkilenmez. Bildiğiniz üzere yapmış olduğu kampanyalar ile Şekerbank, çiftçinin her zaman yanındadır. Ülkemizin önde gelen banka kuruluşlarından biri olan Şekerbank, vatandaşın kullanımına sunmuş olduğu Şekerbank Şeker Bonus Kart ile daha uygun fırsatları sunmuştur. Aşağıdaki yazımızda Şeker Bonus kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Şekerbank Şeker Bonus Kartın Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank Şeker Bonus kart ile dünyanın her yerinde kazanabilirsiniz. Şekerbank müşterilerine sunmuş olduğu bu kart ile daha fazla bonus daha fazla kampanya ile memnuniyetlerini sağlamayı amaçlamıştır. Şeker Bonus kart ile taksili alışveriş, nakit avans veya taksitli nakit avans ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Yapacağınız harcamalarınızda Bonus puan kazanır ve bu bonus puan ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca az öncede bahsettiğimiz gibi Visa/MasterCard amblemi bulunan işyerlerinde veya yurtdışında Şeker Bonus kartınızı kullanabilirsiniz. Şeker bonus kart programı ortaklığında bulunan 320.000 işyeri 375.000 pos cihazında yapacağınız alışverişlerinizde % 20’ye kadar bonus kazanma şansı yine Şekerbank Şeker Bonus kart ile sizlerle ayrıca yine bu işyerlerinde farklı kampanyalar ve uygun taksit imkanları da sizlerle. Ayrıca Şeker Bonus kartın bir başka güzel özelliği ise kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek Digiturk, Tellcom, Türk Telekom, Avea, TTNET gibi birçok faturalı kullanım ürünlerinizin faturalarını ödeyebilirsiniz. Şeker Bonus kart sayesinde daha fazla bonus ayrıcalıklarında faydalanmak için bonuslu olmak sizin elinizde.

Şekerbank Şeker Bonus Kart Başvuru İşlemi Nasıl Olur?

Şekerbank Şeker Bonus karta başvuru yapmak da çok kolay. Bildiğiniz gibi çağımızın popüler iletişim kaynağı olan internet sayesinde artık her işlemimizi yapabiliriz. Bu işlemlerin içerisine Şeker Bonus kart başvurusu da dahil olmuş durumdadır. Şekerbank internet şubesi müşterisi ya da Şekerbank müşterisi iseniz Şekerbank müşteri numarası ya da T.C. kimlik numaranız ile internet şubesine giriş yapıp başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Veya Şekerbank ile alakanız yok ise SMS hattı üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne BONUS boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 1953’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Şekerbank Şeker Bonus Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top