TEB BONUS KART

TEB bonus kartı kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kullanıcılarına sağlamış olduğu avantajlarla vatandaşların pek çok fırsattan yararlanmasını sağlar. Her alışverişimizde kullanabilecek olduğumuz bu kredi kartlarına oldukça kolay ve de kısa bir zaman dilimi içerisinde sahip olabiliriz. Böylece sizlere sunulmuş olan kredi kartı avantajlardan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus Plus Kartın Özellikleri Nelerdir?

TEB Bonus Plus kart bonus kartın tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca kendine has özellikleri de bulunmaktadır. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınızı ödeme merkezlerine kadar gitmeden kolayca ödeyebilirsiniz. Haftaiçi 100 TL harcama yapmanız halinde haftasonu sinema ve tiyatro biletlerinde % 50 indirim fırsatı yine bu kart ile sizlerle. Harcama yapma sözünüze karşılık 500 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bu yukarıdaki özelliklere sahip bir kartta TEB Premium karttır. TEB Premium kart sahibi olan vatandaşlarımızda yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden faydalanma şansına sahiptir.

ÜniversiTEB Bonus Kartın Özellikleri Nelerdir?

ÜniversiTEB Bonus kart sayesinde bonus üyesi işyerlerinden bonus kazanabilir, size uygun kampanya ve taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak ücretsiz hediye gönderebilir, camcı-çilingir gibi anlık ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılayabilirsiniz. Bonuslarınızı kullanarak uçak bileti, otel rezarvasyonu, araç kiralama gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Bonuslarınız yetmez ise 6 aya kadar taksit imkanı yine sizlere sunulan başka bir özelliktir.

TEB Bonus Sanal Kartın Özellikleri Nelerdir?

Mail order, telefon veya internet üzerinden yani kısaca sanal ortam üzerinden yapılan alışverişlerinizde sanal kart ayrıcalığı sizlere sunulmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için TEB Bonus Sanal Kart 0 (Sıfır) limitli olarak üretilir. Siz dilediğiniz kadar limit aktarabilir, alışveriş işleminizi tamamladıktan sora limiti çekip asıl kartınıza aktarabilirsiniz.

TEB Bonus Ek Kart

Hem sevdikleriniz hem siz Bonus kartınıza bağlı 5 adete kadar ek kart çıkartabilirsiniz. Bu sayede isterseniz ek kart limitinizi ayrıca belirleyebilirsiniz. Ek kart harcama yaptıkça bonus kazanır, dilerseniz bu bonusları kendi kartınıza aktarabilirsiniz. Bonus ek kart Bonus kartınızla aynı özelliklere sahip bir karttır. Tüm bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

TEB Bonus Business Kartın Özellikleri Nelerdir?

TEB kredi kartı kullanıcılarına sayısız avantajlardan yararlanmasını sağlamıştır. Düşük faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile geliştirilen bu kredi kartı her vatandaşın sahip olmak istediği özellikleri içinde barındırır. Şimdi ise sizlere biraz da bu kartın sağlamış olduğu özelliklerden bahsedelim. Öncelikle sizler TEB Bonus kartına sahip iseniz otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı hiçbir gün bile geçirmeden, aksatmadan gününde ödeyebilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde hiçbir şekilde kredi kartınıza borçlu durumda kalmazsınız. Haftaiçlerinde harcamış olduğunuz 100 TL para ile haftasonu yapacak olduğunuz sinema, tiyatro harcamalarınızda % 50 avantaj sağlayabilirsiniz. Harcadıkça kazanmanızı sağlayan Bonus kart ile sizler 500 TL’ye varan bonus puan paralarını kazanabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek amacı için gelen e-mail adreslerini günü gününe takip edebilir, her türlü konuda anında haberdar olabilirsiniz. Nakit avans çekerek her alanda banka kartı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. İnternet sistemi üzerinden harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. İşte TEB Bonus Kartınız ile hepsi ve daha fazlasını gerçekleştirmeniz mümkündür.

TEB Bonus Kart Başvurusu Nası Yapılır?

Teb Bonus kart başvuru işlemleri artık daha kolaydır. İnternet teknolojisi sayesinde TEB Bonus kartın başvuru işlemleri artık internet üzerinden de yapılabilmektedir.

teb bonus

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilgili alanlara T.C. kimlik numarası, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, ABD ile bir bağlantınız olup olmadığı hususu ve son olarak sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodunu gerekli yerlere girdikten sonra devam butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Birazdan aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak TEB resmi internet sitesi üzerinden TEB Bonus kart başvuru işlemini yapabilirsiniz.

TEB Bonus Kart Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz