ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN KREDİ KARTLARI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN KREDİ KARTLARI

Günümüzde üniversiteli gençlerin yaşam kalitesini arttıran ve eğitim masrafları için destek olan bankaların yanında üniversite öğrencileri için ayrıca bir kredi kartları bulunan bankalar mevcuttur. Bu yazımızda size üniversite öğrencileri için kredi kartlarının neler olduğunu anlatacağız.

Garanti Bankası Bonus Genç Kart

18-25 yaş arası gençlerin kullanabildiği üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan Bonus Genç Kart, kullanıcılarından kart ücreti almamaktadır. Bonus Genç Kart’ınızla yaptığınız alışverişlerde büyük indirimler ve bedava alışverişler sizleri bekliyor. Alışverişlerinizde taksitlendirme yaparak hesap kesim tarihinde daha az miktar ödeyerek, bütçenize yardım edebilir. Nakit ihtiyacınızda da yanınızda olan üniversite öğrencileri için kredi kartlarından Bonus Genç Kart ile ATM’den nakit çekebilir, ihtiyaçlarınızı zorlanmadan giderebilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir ekstrenizi 1 ay gecikmeli olarak ve faiz eklemesi olmadan ödeyebilirsiniz. Başvuru için ilgili yazımızın sonundaki bağlantı adresine tıklayıp, formu doldurmanız yeterlidir.

Garanti Bankası Bonus Genç Kart İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Neo Exi26 Kredi Kartı

Akbank’ın öğrenciye sağladığı kolaylık öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda kredi verebilmesidir. Öğrencilere kredi imkanı sağlayan Akbank, ödeme işlemlerini de öğrenci olduğunuzu unutmadan sizlere kolaylık sağlayarak gerçekleştirmektedir. Bu kredi olanağı üniversite öğrencileri için kredi kartlarından Neo Exi26 kredi kartıyla sağlanmaktadır. Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından Neo Exi26 ile alışveriş yapabilir, ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Alışverişinizi Axess üyesi işyerlerinden yaptığınız zaman chip-para kazanırsınız (Chip-para: Alışveriş yaptıkça biriken, bir sonraki alışverişlerde biriken miktar doğrultusunda indirim veya alışverişi bedavaya yapabilme imkanı sağlayan puan türüdür). İnternet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Kazanılan indirimleri vadesiz hesabınızda biriktirebilir, istediğin zaman kullanabilirsiniz.

Akbank Neo Exi26 kredi kartını alabilmek için bir Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Şubede dolduracağınız başvuru formu sonrasında üniversite öğrencileri için kredi kartlarından Neo Exi26 kartınızı alıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Neo Exi26 Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kartı

Hesap özetleri, ekstreleri doğrudan size gelen üniversiteli kartıdır. 18 yaş üzeri, öğrenimi devam eden öğrencilere verilmektedir. Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan bu kart ile her türlü alışverişi yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitli olarak yapabilir, kendinize ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından İşte üniversiteli kartınız ile Maximum’un bütün kampanyalarından yararlanabilirsiniz ve yararlandığınız kampanyalar ile biriken Maxi-Puan ile alışveriş yapabilirsiniz (Maxi-Puan: alışveriş yaptıkça biriken puandır. Daha sonra bu puanları kullanarak indirimli veya bedava alışveriş yapabilirsiniz).

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından İşte üniversiteli kartı temassız özellikte olabilmektedir. Bunun için başvuru sırasında temassız kart istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Temassız kart özelliği ile şifre girmeden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından biri de Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu Play Kart’tır. 18 yaşını doldurmuş ve 4 yıllık lisans öğretimi alan öğrencilerin kullanabildiği bu kartın limiti en fazla 1000 TL’dir. Başvuru yapacak öğrencilerin başvuru formunda istenen bütün bilgileri doldurması gerekmektedir. Başvuru formu için öğrenci belgesi ve kimlik bilgileri gerekmektedir. Play kartınızı aldıktan sonra alışverişlerinizi taksitli olarak da yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

Play kartına başvuruyu cep telefonunuz ile de yapabilmeniz mümkündür. Cep telefonunuzdan başvuru yapabilmek için PLAY WEB yazıp boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Campus Kredi Kartı

18-25 yaş arası lisans, ön lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimi alacak veya alan öğrenciler için HSBC Bankası’nın oluşturduğu kredi kartıdır. Bu öğrenci programına açıköğretim fakülteleri dahil değildir. Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan bu kart ile nakit ihtiyacınız olduğu zaman HSBC ATM’lerinden kolayca nakit para çekebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Alışveriş yapabilir, alışverişlerinizi taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. MasterCard veya Visa amblemi görülen her işyerinde kullanılabilir.

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan campüs kart başvurusu yapabilmeniz için aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra sayfa üzerinde bulunan “Hemen Başvur” seçeneğine tıklayıp, “Online Başvuru” bölümüne tıklayınız. Açılacak olan platformda kullanmak istediğiniz kartı seçip, “Tamam” butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkacak başvuru formunu doldurunuz. Böylelikle sizde HSBC Campus Kart sahibi olmuş olacaksınız.

HSBC Campus Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

TEB ÜniversiTEB Kredi Kartı

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından biri de TEB’in üniversiteliler için oluşturduğu ÜniversiTEB kredi kartıdır. ÜniversiTEB kredi kartı ile sinemalarda % 50 indirim kazanabilir, kart sahibine özel oluşturulabilen kampanyalar ve alışverişlerde ÜniversiTEB Bonus kartını kullandığınızda biriken bonus puanlar ile indirimli veya bedava alışveriş yapabilirsiniz. ÜniversiTEB kredi kartınızı alabilmek için başvuru formunu aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak doldurabilirsiniz.

TEB ÜniversiTEB Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Like Card

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan diğer bir kredi kartı da Vakıfbank Like Card’tır. Bu üniversiteli kart, sizlere doğum günlerinizde, e-ticaret alışverişlerinizde ekstra fırsatlar sunan bir karttır. Etkinliklere katılan öğrencilere çeşitli hediyeler verebilen bir kart olmakla birlikte ücretsiz taksit imkanları, anlaşmalı mekanlarda çeşitli indirim hakları kazanabiliyorlar. Vakıfbank Like Card için internet üzerinden başvuru yapabilmek adına ilgili yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada bulunan sözleşme ile ilgili olan kutucuğu işaretledikten sonra “Kredi Kartı Başvuru” seçeneğine tıklayıp, başvuru formunu doldurunuz.

Vakıfbank Like Card İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Kampüs Kart

Ziraat Bankası bankamatik kartı olarak da kullanılabilen Kampüs Kartı’nın ön yüzü okul giriş kartı olarak da kullanılabilmektedir. Temassız görünümde kimlik olarak kullanabilirsiniz.

Her Ziraat Bankası ATM’sinden 365 gün 6 saat boyunca nakit para çekebilir, hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu bankamatik kartı fonksiyonu sayesinde çeşitli kampanyalara katılabilirsiniz. Elektronik cüzdan özelliği sayesinde 50 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı temassız ödeme işlemi yaparak ödeyebilirsiniz.

Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan Ziraat Bankası Kampüs Kartı alabilmek için mutlaka bir Ziraat Bankası şubesine gidilmesi gerekmektedir. Banka şubesinde başvuru formu doldurduktan sonra kartınızı alıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kampüs Kart İçin TIKLAYINIZ!

CardFinans GO Kredi Kartı

Diğer üniversiteli banka kartlarında olduğu gibi üniversite öğrencileri için kredi kartlarından CardFinans GO kartında da bankamatik kart özelliği bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri için kredi kartlarından olan bu kart ile Finansbank ATM’lerinden nakit para çekebilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinde indirimler kazanabilir, kampanyalara katılabilirsiniz. Biriken puanlarınız ile indirimli veya bedava alışveriş yapabilirsiniz. CardFinans GO kredi kartını üniversite öğrencileri için kredi kartlarından ayıran bir özellik vardır. Bu özellik verdiğiniz limit tutarına ulaştığınız zaman sizi uyarma özelliğidir. CardFinans GO kart başvurusunu internet üzerinden yapabilmeniz mümkündür. Aşağıda sizlere bu başvuru sitesinin bir bağlantı adresini vermiş bulunmaktayız. Bu bağlantı adresine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfanın sol alt köşesinde bulunan “CardFinansGo’ya Hemen Başvur” yazan bölüme tıklayıp açılan ekran üzerindeki formu doldurunuz.

CardFinans GO Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top