Akbank Wings Card Kredi Kartı Başvurusu

Avantajlı kredi kartı türlerinden birisi olan Akbank Wings Card sürekli olarak seyahat etmeyi seven gezginler için adeta vazgeçilmez bir kart olmaktadır. Peki Akbank Wings Card Kredi Kartı Başvurusu nasıl gerçekleştirilir? Bu sorunun ve daha fazlasının cevabını yazımızda bulacaksınız.

Akbank Wings Card

Akbank Wings Card ile yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceğiniz bütün alışverişler de mil puan kazanmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Ayrıca Akbank üyesi iş yerlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde Chip Para da kazanırsınız ve bu Chip Paralar otomatik olarak Mil Puana çevirebilirsiniz. Bu durum daha çok Mil Puan kazanmanızı sağlarken seyahatlerinizi çok daha avantajlı hale getirmenize katkı sağlamaktadır.

Akbank Wings Card Özellikleri

  • Seyahatiniz için yeteri kadar Mil Puana sahip değilseniz Akbank Wings Card ile avans puan kullanabilme hakkına sahip olduğunuzu unutmamalısınız.
  • Gerçekleştirdiğiniz harcamaları TL, Dolar, Euro olarak hesap ekstrenize yansıtabilmeniz de mümkün olmaktadır.
  • Eğer Wings Card da biriktirdiğiniz Mil Puanlar ile gerçekleştirmek istediğiniz seyahat için uçak bileti almak isterseniz 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini arayarak uçak biletinizi alabilirsiniz.
  • Mil puanlarınızı anlaşmalı Wings Style üyesi iş yerlerinde de kullanabilme olanağınız bulunmaktadır.
  • Wings Mil kullanıcıları için hiçbir şekilde kontenjan sınırı, sezon farkı, hava yolu kısıtlaması vb. bulunmamaktadır. Mil puanlarınızı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Wings Card sahipleri Havalimanı Shuttle hizmetinden istediği saatte yararlanabilir. Bu hizmet ile bireyler istedikleri adresten alınıp istedikleri adrese bırakılır. Shuttle hizmetini İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya’da kullanabilirsiniz.

Wings Card Masrafları Nasıldır?

Wings, Wings Black, Wings Business, Wings Sanalkart, Wing Ek Kart, Wings Private, Wings Temassız olmak üzere 7 çeşitte bulunan Wings Card masraflarını şöyle sıralamak mümkündür.

Wings Card için; asgari 113 TL

Wings Black Kart için; asgari 152 TL

Wings Ek Kart için; asgari 56.5 TL

Wings Temassız Kart için asgari 113 TL şeklinde masraflara sahip olmaktadır.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de Akbank Wings kredi kartının avantajlarından faydalanmak istiyorsanız başvuru için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki size en yakın Akbank şubesine giderek ilgili personele Wings kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi söylemek olacaktır. Size en yakın Akbank şubesi için yazının sonunda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca hiçbir şekilde zaman kaybetmeden Akbank Wings kredi kartı başvurunuzu internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitesinde verilen başvuru formunu doldurarak göndermeniz olacaktır. Bilgilerinizi form aracılığı ile bıraktıktan sonra bankanın ilgili personeli tarafından aranarak sorularınız yanıtlanacaktır. Wings kredi kartı başvurunuz kabul gördüğü takdirde hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. İnternet aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde Wings kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmek için yazının sonunda bulunan linkten başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Başvuru sonucunuz olumlu da olsa olumsuz da olsa mutlaka size en kısa zamanda iletilecektir. Eğer başvuru sonucunuzun değerlendirmesi olumsuz olduysa kredi notu kontrolünüzü sağlamanız da fayda bulunmaktadır. Çünkü kredi kartı başvuru sonuçlarını etkileyen en önemli faktör kredi notudur. Kredi notunuz düşük ise banka kredi kartı başvurunuzu olumsuz olarak değerlendirecektir. Bunun sebebi sizi tehlikeli kategorisine koymuş olmalarıdır. Kredi notunuz düşük ise diğer kredi kartı borçlarınızı zamanını geçirmeden ödemeniz ya da borcunuzun tamamını kapatmanız, faturalarınızı son ödeme tarihi geçmeden ödemeniz, vergi borcunuz varsa kapatmanız gerekmektedir. Diğer bankalara sık sık kredi ya da kredi kartı başvurusunda bulunmamalısınız. Bu eylemleri düzenli olarak gerçekleştirdiğinizde kredi notunuz yükselecektir ve kredi kartı ya da kredi sonuçlarınız olumlu olarak sonuçlanacaktır.

Eğer siz de Akbank Wings Card kredi kartı almak istiyor fakat daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız size en yakın Akbank şubelerine giderek bilgi alabileceğiniz gibi 444 25 25 numaralı Akbank telefon bankacılığından da bilgi alabilirsiniz.

Size En Yakın Akbank Şubesi İçin TIKLAYINIZ!

Kredi Kartı Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Wings Card İnternet Sayfası Üzerinden Bilgi Edinmek İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top