Akbank Wings Card Kredi Kartı Limiti Arttırma

Akbank Wings Card Limiti Arttırma

Akbank günlük hayatta karşımıza çıkan tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek eşi benzeri bulunmayan bir bankacılık anlayışını gözler önüne sermektedir. Akbank’ı diğer bankalardan ayıran önemli hizmetleri müşterileri daima bir adım önde tutar. Bu ayrıcalıklar arasında kişisel asistanlık hizmeti, rezervasyon hizmetleri, hobi kulüpleri, sağlık hizmetleri, özel indirim kulüpleri ve bunun gibi birçok faaliyetler yer almaktadır. Bugün sizlere Akbank Wings Card Kredi Kartı Limiti Arttırma konusundan bahsedeceğiz.

Akbank Wings Kart Nedir?

Akbank kredi kartları içerisinde yer alan bu kredi kartı diğer kredi kartlarına oranla kullanıcılarına çok çeşitli ayrıcalıklar sunar. Wings Kart, yurt içinde ve yurt dışında yapılan tüm alışverişlerden Mil Puan kazanma imkanı sunuyor. Bu kartla hem Mil Puan kazanırsınız hem de Axess Üye İş yerlerinden yapılan alışverişlerden kazanılan chip-paraları direkt olarak Mil Puan’a dönüştürmüş olursunuz ve bu sayede daha çok Mil Puan elde etmiş olursunuz.

Biriken Mil Puanlar Ne İşe Yarar?

Wings kredi kartı ile yapılan alışverişler sonucu elde edilen Mil Puan’lar size farklı yerlerde kapılarını açıyor. Biriktirilen Mil Puan’lar sayesinde istenilen hava yolu şirketinden, istenilen yere, kontenjan sınırlaması olmaksızın bedava bilet alabilme hakkını elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini’ de arayarak uçak biletinizi online olarak alabilir uçak bileti, otel konaklaması, seyahat sigortası, gemi turu gibi çeşitli imkanlardan da bu miller sayesinde yararlanabilirsiniz. Bunların dışında Mil Puan’larınızı anlaşmalı Wings Style üye iş yerlerinde de kullanma şansını yakalamış olursunuz.

Müşteri Limiti Nedir?

Müşteri limiti, birden fazla kredi kartına sahip olunan durumlarda devreye girer. Kartların tek bir noktadan yönetilmek istenmesi durumunda fayda sağlayacak bir limit yapısıdır. Aktif kullanılabilir limit, müşteri limitinden elde var olan Akbank kredi kartları ile yapılan alışveriş işlem tutarlarının çıkarılmasıyla hesaplanır.

Müşteri limiti, sahip olunan kredi kartlarından limiti en yüksek olanının limitine göre belirlenir. Buna bağlı olarak herhangi bir kartın limiti arttırılmak istendiğinde otomatik olarak müşteri limiti de artmış olur.

1. Akbank Direkt İnternet Yoluyla Kredi Kartı Limiti Arttırma

Akbank Direkt İnternet işlemlerin kolaylaştırılması ve hızlandırılması açısından müşterilere birçok kolaylık sağlar. Akbank Direkt kullanıcıları bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabilirler. Bu işlemlerin arasında kredi kartı limit arttırma, ödeme işlemleri, transfer gibi seçenekler vardır. Kredi kartı limiti arttırmak için Akbank Direkt’i telefonunuza uygulama olarak indirebilir ya da internet sitesinden yapabilirsiniz. Kart numarası ve şifre girildikten sonra hesaba ulaşılabilir. Hesaptaki kredi işlemleri seçeneğini ardından limit arttırma işlemi seçildikten sonra kredi kartı limit arttırma işlemi rahatlıkla gerçekleşmiş olur.

2. Akbank Şube Yoluyla Kredi Kartı Limiti Arttırma

Akbank birçok yerdeki şubesiyle müşterilerine kolay ulaşılabilirlik fırsatı sunar. Wings kredi kartı limiti arttırmak isteyen müşteri kendine en yakın Akbank şubesine giderek limit arttırma talebinde bulunmalıdır. Bankadaki işlemler sırasıyla yerine getirildikten sonra Wings Kredi kartı limiti arttırılmış olacaktır.

3. Akbank Telefon Şubesi Yoluyla Kredi Kartı Limiti Arttırma

Akbank telefon şubesi müşterilerin işlemlerini yapabilmeleri için kolayca erişebileceği bir yöntemdir. Müşteriler 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak Akbank Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçmiş olurlar. Wings kredi kartı limiti arttırmak için talepte bulunan kart kullanıcıları istenilen işlemleri yaptıktan sonra talepleri onaylanır ve kart limitleri arttırılmış olur.

4. Akbank ATM Yoluyla Kredi Kartı Limiti Arttırma

Her yerde bulabileceğimiz Akbank ATM’leri sayesinde kart kullanıcıları istediği işlemleri bankada sıra beklemeksizin gerçekleştirebilirler. Wings kredi kartı limiti arttırmak isteyen kart kullanıcısı kartını Atm’ye yerleştirip kendisine ait olan şifresini girdikten sonra kredi işlemleri bölümünden Kart Limiti arttırma seçeneğini seçerek kart limitini arttırabilir.

Bunların yanı sıra gelir durumu veya mal varlığı değişikliği gibi durumlar söz konusu olduğunda bu değişiklikler yazılı beyanlarla belgelenip, limit artış dilekçesi ve gelir belgesiyle birlikte Akbank Şubelerine iletilir ya da elde edilen belgeler (0262) 686 96 46 numarasına faks çekilerek iletilir.

Akbank Direkt İnternet’e Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top