Albaraka Türk Arsa Kredisi

Yatırımınızı arsa üzerine yaparak bir yatırımcı olmak istiyorsanız Albaraka Türk’ün sizler için sunduğu çözüm yolları ile yardım sağlayarak ihtiyacınız olan tüm sermayeye sahip olabilirsiniz. Şayet çok kazandıracak bir yatırım düşünceniz var ise bu yatırımınız size kazanç sağlamaya başladıktan sonra size verdiğimiz sermayeyi kendi seçtiğiniz vade oranları ile fazla zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Albaraka Türk bankası işlerini faizsiz bir şekilde yaptığından ötürü kredi adı altında nakit para desteği Albaraka Türk tarafından yapılamamaktadır. Albaraka Türk bankası kredi adı altından yapılacak işlemleri finansman olarak yapmaktadır. Finansman sisteminde satın almak istediğiniz iş yeri, ev, arsa, taşıt vb. ürünlerin banka tarafından satın alınarak elde edilecek kar payı eklenerek müşterilerine tekrardan satılır. Bu şekilde herhangi bir para alımı olmadığından ötürü faiz eklenmeden geri ödeme yapılabilmektedir.

Albaraka Türk Finansmanına Nasıl Başvurulur?

  • Arsa Finansmanından faydalanabilmeniz için öncelikle 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.
  • Arsa Finansmanından gerçek kişi olarak faydalanmak isterseniz nüfus cüzdanı ve gelir belgesi başta olmak üzere satın alınacak arsanın tapusunun fotokopisini temin etmiş olmanız gerekmektedir. Eğer ücretli çalışan iseniz ayrıca temin etmeniz gereken belgeler arasında maaş bordronuz veya net maaş tutarınızı gösteren iş yeriniz tarafından onaylanmış belge gerekmektedir.
  • Arsa finansmanından serbest meslek sahibi olarak faydalanmak isterseniz  vergi levhası, onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi, varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, gelir belgeleri ve noter onaylı imza beyannamesi temin etmiş olmanız gerekmektedir. Gerektiği durumlarda kefiller için de aynı belgeler talep edilir.
  • Arsa finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; arsanın tapu fotokopisi, ortakların nüfus cüzdan belgeleri, noter onaylı firma imza sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, Ticaret Odası kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son 3 yıla ait bilanço, gelir tabloları ve son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini temin etmelisiniz. Gerektiği durumlarda kefiller için de aynı belgeler talep edilir.
  • En az 1 takvim yılı faaliyette bulunmuş anonim, limited ya da kolektif şirketiniz için arsa finansmanı başvurusu yapabilirsiniz.
  • İstenilen belgelerle birlikte size en yakın Albaraka şubesine uğrayarak, arsa finansmanı için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  • Bilgi ve belgelerinizde eksik yoksa başvurunuzun sonucunu ortalama 24 saat içinde öğrenebilirsiniz.
  • Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 0850 222 5 666 veya 444 5 666 Alo Albaraka’yı arayabilirsiniz.

Albaraka Türk Arsa Banka Finansmanı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk banka finansmanına sahip olarak her çeşit nakit ihtiyacınız kolayca temin edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Albaraka Türk banka finansmanına herhangi bir Albaraka Türk şubesine giderek başvuruda bulunmanızdır. Başvuruda bulunmadan önce Albaraka Türk Finansmanı hesaplama işlemini yaparak yıllık, aylık ve geri ödeyeceğiniz toplam miktarı önceden görebilirsiniz ayrıca aylık vade oranını kendiniz ayarlayarak geri ödeyeceğiniz toplam tutarı ve aylık ödeyeceğiniz taksit miktarını görebilirsiniz.

finans

Böylece sahip oldugunuz bütçenize göre hesaplı bir ödeme planı oluşturarak gelecek zamanlarda oluşabilecek geri ödeme sıkıntıları ile karşılaşmadan önlemlerinizi şimdiden almış olacaksınız. Hesaplama işlemini yapabilmeniz için, aşağıdaki gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp finansman türünüzü arsa olarak seçmeniz ve diğer gerekli alanları seçmeniz yeterlidir.

Albaraka Türk Kredi Hesaplamak İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Arsa Finansmanı Başvurusu

Başvuru için şubeye gitmeniz gerekmektedir. Albaraka Türk’ün size en yakın şubesini bulabilmeniz için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Tıkladıktan sonra açılan pencerede aşağıda görmekte olduğunuz bölümden öncelikle şuan bulunmakta olduğunuz şehri seçiniz.

ube

Yaşadığınız şehri seçtikten sonra hemen yan tarafında bulunan ilçeler listesinden gitmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.

ilçe

İlçeyi seçtikten sonra alta hemen oradaki şubemizin adresini, telefon numarasını, faks numarasını ve harita üzerinde nerede olduğunu görebilirsiniz.

adres

Albaraka Türk En Yakın Şubeyi Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top