Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Albaraka Türk logosu

Albaraka Türk Katılım Bankası VISA ve Master Card amblemine sahip olan hem yurt içi hem de yurt dışında yer alan market, restoran, tatil köyü, mağaza, benzin istasyonu ve bunun gibi birçok iş yerinde yanınızda para taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlıyor. Üstelik son ödeme tarihine kadar ödeme işlemlerini gerçekleştirmeniz halinde ilave olarak ödemeniz gereken herhangi bir miktarda ne komisyon ne de ücret oluyor. Dilediğiniz takdirde yapılan harcamaların dökümünü görebileceğiniz ayrıntılı hesap cetveli olan kredi kartı ekstresine bir talebiniz doğrultusunda posta aracılığı ile ulaşmanız da mümkün. Bu bir yana hesap ekstrenize düzenli bir şekilde faks yolunu kullanarak da erişme imkanınız var. Ayrıca e ekstre yöntemlerini tercih ederek ağaçların israf edilmesini de önleyebilirsiniz. Böylelikle hesap ekstreleri sizlere e posta yolu ile gönderilir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İnternet Şubesi, 0 850 222 5 666 numaralı alo Albaraka Telefon Şubesi ya da banka şubeleri aracılığı ile kredi kartı hesap durum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ile ilgili olarak herhangi bir sorun ile karşılaşacak olan kişiler biraz önce bahsi geçen iletişim kanallarını kullanarak merak ettikleri sorulara 7 gün 24 saat boyunca gerek müşteri temsilcileri gerek ise sesli yanıt sistemi sayesinde yanıt alabilirler. Hesap cetvellerine yapılacak olan itirazlarınız varsa yine bu kanallardan itiraz etmeniz mümkün. Tüm itirazlar detaylı bir şekilde incelendikten sonra sonuçları ile birlikte sizlere geri dönüş yapılacaktır. Bugün sizlere Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartları hakkında bilgi verecek, Albaraka Türk kredi kartı başvurularından bahsedecek ve Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini anlatacağız.

Albaraka World Kredi Kartları

1. Albaraka World Klasik Kredi Kartı

Albaraka World kredi kartlarından klasik olan bu kart sayesinde yaptığınız alışverişler sayesinde World Puan kazanmanız mümkün. Bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Kazandığınız World Puanları diğer alışverişlerde belirlenmiş olan tarih aralığı içinde de harcayarak alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Üstelik yalnızca World Kart sahiplerinin tadına varabileceği World üyesi iş yerlerinden alışveriş yapma fırsatı sizleri bekliyor!

2. Albaraka World Business Kredi Kartı

Albaraka World Business kredi kartı ile gerek yurt içi gerek ise yurt dışında alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. En az 2.000 TL tutarında bir limit ile açılabilmekte olan bu kart için kart aidatı ödemeniz gerekmez.

3. Albaraka World Gold Kredi Kartı

Albarak World Gold kredi kartı ile birlikte diğer kredi kartlarında olan tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz.

4. Albaraka World Platinum Kredi Kartı

Yol, medikal, seyahat ve buna benzer birçok farklı konuda yalnızca Albaraka World Platinum kredi kartına sahip olan kişilere özel olarak sunulmuş olan Asistans Hizmetlerinden faydalanma şansını kaçırmamak için bu kredi kartına mutlak surette başvurmanız gerekiyor! Yine aynı şekilde bu kredi kartı ile birlikte de World Puan kazanma ve taksitlendirme kimi fırsatlar sizin elinizde.

Albaraka Türk World Platinum kredi kartı sahibi olan kişiler 0 216 666 0 444 numarası üzerinden yalnızca kendilerine özel olarak açılmış olan bu numarayı arayarak her daim özel destek alabilirler.

Seyahat Yardım Hizmetleri, Konut Yardım Hizmetleri, Medikal Yardım Hizmetleri ve Yol Yardım Hizmetleri sayesinde çeşitli konularda ihtiyacınız olan birçok şeyi karşılayabilecek olan Asistans Hizmeti’nden ücretsiz bir şekilde faydalanmanız mümkün.

İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Lounge’larına bu kredi kartını kullanarak ücretsiz bir şekilde giriş yapmanız mümkün.

Albaraka Türk Katılım Bankası sunmuş olduğu hizmetlerin şartlarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

Burada yer alan dört kredi kartı için de şifre işlemlerini Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için siteye giriş yapıp İnternet Bankacılığına girebilir ya da Telefon Bankacılığı aracılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartı çalınan ya da kaybolan kişiler 0212 666 0 444 numarasına sahip olan Albaraka Özel Bankacılık Hattı’nı arayabilir ve müşteri temsilcilerinin vereceği direktifler göre hareket ederek endişe duymaya gerek olmadan gerekli işlemleri yerine getirebilir.

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

Albaraka Türk  World kredi kartlarından herhangi birine başvurmak istiyorsanız her şeyden önce yazımızın sonunda yer alan linke tıklamanız gerekiyor. Bu linke tıklayacak olan kişilerin karşısına “Kredi Kartı Başvuru Formu” isimli bir form çıkar. Bu noktada yapmanız gereken şey kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmek olur. T. C. Kimlik numarası, isim ve soy isim, cep telefonu numarası ve e posta adresi doldurulması zorunlu alanlar olup, doğum tarihi, iş numarası, yaşadığınız şehir ve yaşadığın ilçe ile ev ya da iş adres bilgilerinizi doldurmanız gerekli değildir. Buna rağmen bu bilgileri de girerek daha sonraki işlemleri hızlandırabilmeniz mümkün. Eksik bir bilgi girmeniz halinde formun sol alt köşesinde yer alan boş bölümde “Eksik bilgi girdiniz” diye bir uyarı mesajı çıkacak ve eksik ve doldurulması gereken kutucuk isimlerinin sağ üst köşesinde kırmızı yıldız sembolü çıkacaktır. Bu bölümü tamamladıktan sonra Devam seçeneğine basabilir ve kredi kartı seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçimi de yapmanızın ardından güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonra tekrar Devam diyebilir ve onay bölümüne gelerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden yapmak istemediğiniz takdirde kendinize en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden birine gidebilirsiniz. Hangi yol üzerinden kredi kartı başvurusu işlemlerini gerçekleştirirseniz gerçekleştirin kredi kartı başvuru sonucu başvuru formunda yazmış olduğunuz e posta adresi ya da cep telefonu numarasına gönderilir. Eğer bu noktada bir sorun yaşadıysanız dilerseniz Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da doğrudan şubeye giderek kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşitli bankaların sunmuş olduğu internet üzerinden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme gibi işlemler ne yazık ki Albaraka Türk Katılım Bankası internet sitesi ya da şubesi üzerinden yapılamadığı için bu yollardan birini denemeniz gerekiyor. Kendinize en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini bulmak için ise Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top