ALBARAKA TÜRK WORLD PLATİNUM KART

ALBARAKA TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Siz vatandaşlarında bildiği üzere artık yaygın biçimde kullanılmaya başlanan kredi kartlarını kullanan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Dışarı şöyle bir çıkıp insanlara sorduğumuzda her insanın en az bir tane kredi kartının olduğunu göreceğiz. Bu da kartlara hayatımızda ne kadar çok yer verdiğimizi gösterir. Bizler yalnızca alışverişte değil her türlü alanda kullandığımız bu kredi kartlarının, bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar yadsınamaz derecededir. Bu nedenle de bankaların geliştirmiş olduğu bu kredi kartlarının çeşitliliği her geçen gün artmakta ve dolayısıyla kullanan kişi sayısı da bu derecede çoğalmaktadır. Vatandaşlar olarak bizlere sunulan pek çok kredi kartı seçeneği vardır. Bunlardan biri ise Albaraka Türk World Platinum Kart’tır.

İş için ya da tatil için yolculuk yapmanız gerektiğinde, seyahatlerde ve daha pek çok konuda hizmeti ayaklarımızın altına süren bu kartları dilediğiniz alanda kullanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilir, alışveriş yaparken aynı zamanda Worldpuan kazanabilirsiniz. Şimdi ise sizlere Albaraka Türk World Platinum Kart hakkında biraz bilgi verelim.

Albaraka Türk World Platinum Kart Özellikleri

Albaraka Türk World Platinum kart sahibi olan vatandaşlar pek çok avantaja sahip olmaktadır. Bunlardan ilki olarak İstanbul Atatürk Havalimanı TAV Primeclass İç ve Dış Hatlar Lounge’larına ücretsiz olarak giriş yapabilme imkânına sahip olmanızdır. Bunun dışında da alışverişte harcadıkları kadar Worldpuan sahibi olabilirler. Böylece alışveriş yapmak daha keyifli ve daha eğlenceli bir hale dönüşür. Üstelik kazanmış olduğunuz bu Worldpuanları istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. World üyesi olduğunuz takdirde işyerlerinde taksitli alışveriş yaparak maddi açıdan çok zora düşmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yol Yardım Hizmetleri adı başlığı altında toplanan seyahat, uçuş, konut ve daha aklınıza gelebilen pek çok alanda bu kartı kullanarak sizlere sunulmuş olan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk World Platinum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artık gelişen ve kendini yenileyen internet teknolojisi sayesinde büyük bir kolaylıkla Albaraka Türk World Platinum Kart’a sahip olabilirsiniz. Üstelik oturduğunuz yerden yalnızca bir tuşla dilediğiniz şekilde işlem yapabilir, bankaya gidip boşuna vakit kaybı yaşamadan kartınızın başvurusunu yapabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak da kredi kartı başvurunuzu yapabilir, Albaraka Türk World Platinum hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Albaraka Türk World Platinum Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top