Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk logosu

Albaraka kredi kartı ile birlikte dünyanın dört bir yerinde Master Card ve VISA amblemine sahip olan milyonlarca tatil köyü, restoran, otel, market, benzin istasyonu, mağaza ve daha birçok iş yerinde, para taşımaya gerek duymadan gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz harcamaları son ödeme gününde ödemeniz halinde ilave olarak herhangi bir miktarda ücret ya da komisyon ödemenize gerek kalmaz. Dilerseniz harcamalarınızın dökümünü ile birlikte ödemeniz gereken tutarları içerisinde barındıran ayrıntıl ıhesap bildirim cetvelini yani kredi kartı ekstrenizi, gönderilmesini talep etmeniz halinde her ay posta olarak alabilirsiniz. Buunla birlikte her ay düzenli bir şekilde belirlemiş olduğunuz faks numarasına faks yolu ile de hesap ekstrenizi almanız mümkün. Bununla birlikte gelişen teknolojinin hayatımıza katmış olduğu kolaylıktan bir diğeri olan e posta yolunu kullanarak da hesap ekstrenize ulaşmanız mümkün. Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine giderek, İnternet Şubelerini kullanarak ya da 444 5 666 ve 0850 222 5 666 numaralı Alo Albaraka telefon numaralarını arayarak da kredi kartı hesap durumunuzu öğrenmeniz mümkün. Dilerseniz hesap bildirim cetveli bilgilerinizi de bu noktalardan öğrenebilirsiniz. Hesap bildirim cetvelinde görmüş olduğunuz harcamalara yönelik herhangi bir itirazınız olmanız halinde en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek ya da biraz önce numarasını vermiş olduğumuz Alo Albaraka’ya ulaşarak 7 gün 24 saat boyunca sorunlarınıza Çağrı Merkezi üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek çözüm bulabilirsiniz. Yapılacak olan tüm itirazlar titizlik ile incelenecek ve en kısa süre içinde sonuçlandırılarak sizlere geri bildirim yapılacaktır. Şimdi sizlere Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından çıkartılmış olan World kredi kartlarından bahsedecek ve daha sonra da Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgi vereceğiz.

Albaraka World Kredi Kartları

1. Albaraka World Klasik Kredi Kartı

Albarak World Klasik kredi kartını kullanarak taksitli bir şekilde alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden World Puan kazanbilir ve daha sonra biriktirdiğiniz bu World Puanları kullanarak daha fazla alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik World üyesi iş yerlerinde yapılacak olan alışverişlerde yalnızca World Kart sahiplerinin ulaşabileceği fırsatlar da sizi bekliyor!

2. Albaraka World Business Kredi Kartı

En az 2.000 TL limit ile kullanabileceğiniz Albaraka World Business Kredi kartı ile dünyanın dört bir yanında alışveriş yapmanın keyfini çıkartırken, kart aidatı dahi ödemezsiniz.

3. Albaraka World Platinum Kredi Kartı

Albaraka World Platinum Kredi Kartı ile birlikte yol, seyahat, medikal ve daha birçok konuda ayrıcalık sunmakta olan Asistans Hizmetlerinden faydalanabilir, yapacağınız alışverişlerden World Puan kazanarak, taksitli alışverişilerin keyfini çıkartabilirsiniz.

World Platinum Kart sahiplerine özel olarak hizmet vermekte olan Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcilerine 0216 666 0 444 numarası üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz zaman özel olarak destek alabilirsiniz.

İstanbul’da yer alan Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Lounge’larına ücretsiz bir şekilde giriş yapmanız mümkün!

Yol Yardım Hizmetleri, Konut Yardım Hizmetleri, Seyahat Yardım Hizmetleri ve Medikal Yardım Hizmetleri ile birlikte birçok farklı konuda çok daha fazlasını sunan Asistans Hizmeti’nden ücretsiz bir şekilde faydalanmanız mümkün.

Albaraka Türk Katılım Bankası hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkını ise saklı tutar.

Her üç kart için de verebileceğimiz bilgilere geçelim. Albaraka World Kredi Kartları şifre işlemlerini Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzeirnden İnternet Bankacılığı sistemine giriş yaparak ya da Telefon Bankacılığı hizmetlerini arayarak hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Albaraka World Kredi Kartlarınızın çalınması ya da kaybolması halide bir an dahi vakit kaybetmeden 0212 666 0 444 numaralı Albaraka Özel bankacılık Hattı’nı aramanız gerekiyor. Bu noktadan itibaren müşteri temsilcileri sizlere yapmanız gereken her şeyi adım adıma söyleyeceği için sizlerin herhangi bir konuda endişeye kapılmasına gerek bulunmaz.

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu için aşağıda yer alan linke tıklamanız gerekiyor. Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza doldurmanız gereken bir kredi kartı başvuru formu gelir. Bu noktada ilk olarak kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. T. C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra isminizi ve soy isminizi yazmalı, doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde girmeli, kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasını ve daha sonra da var ise iş numaranızı yazmalısınız. Daha sonra yaşadığınız şehri ve ilçeyi seçmeli ve ev ile iş adresi bilgilerinizi girdikten sonra da hali hazırda kullanıma açık olan ve sizin tarafınızdan erişilebilir olan bir e posta adresini yazmalısınız. Bu noktada mutlak surette gerekli olan bilgiler T. C. kimlik numarası, isim ve soy isim, cep telefonu numarası ve e posta adresi bilgileridir. Bu form üzerinde doldurmamış olduğunuz fakat doldurmanız gereken bir bölüm olduğu takdirde formun sol alt köşesinde “Eksik bilgileri giriniz” şeklinde bir bildirim çıkacak ve kırmızı yıldız şeklinde bir sembol ile boş bıraktığınız bölümlerin yeri belli olacaktır. Eğer eksik ya da yanlış bir bilgi girmediyseniz Devam seçeneğine basabilir ve kredi kartı seçimi yapabilirsiniz. Kredi kartı seçiminden sonra da güvenli kodu bilgilerini girmeli ve “Devam” seçeneğine basarak “Onay” bölümüne gelerek işleminizi tamamlamalısınız.

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak istemeyen kişiler diledikleri takdirde Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden birine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi kartı başvuru sonuçları genellikle iletişim bilgilerinde yer alan cep telefonu numarası ya da e posta adresine gönderilecek olsa da bu noktada bir sorunla karşı karşıya kalan kişiler diledikleri takdirde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi alabilir. Albaraka Türk Katılım Bankası ne yazık ki internet üzerinden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme uygulaması kullanmadığı için kredi kartı başvuru sonucunuzu yalnızca bu şekilde öğrenebilirsiniz. Kendinize en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini bulmak istiyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top