Enpara Bas Biriktir Butonu Nedir?

Enpara Bas Biriktir Butonu

Gün geçmiyor ki yeni bir girişim ile daha karşılaşmayalım. Teknolojik ve sosyal gelişmeler hayatın her alanında bizlere yeni şeyler üretmekte yardımcı oluyor. Bu gelişimler tüm sektörleri etkilemekle beraber yeni şeylerin ortaya çıkmasına katkı sağlıyor. Günümüzde teknoloji alt yapılı ya da teknolojiye entegre olmamış pek bir sistem de kalmamıştır. İşte kendini sürekli yenileyen ve teknolojiye entegre olan olan sektörlerden biri de bankacılıktır. Bankacılık sektörü insanların en kolay ve en güvenli şekilde hizmet alması için çalışmaktadır. Bu amaçla sürekli olarak yeni şeyler ortaya çıkarmaktadır. Bu gelişim bankalar arasındaki rekabetin de bir sonucudur. Bankaların müşteri ağını genişletmek amacı ile ortaya çıkardığı bu teknolojik sistemlerden müşterileri faydalanmaktadır. İşte bu bankalardan biri de Finansbank’tır. Finansbank bir dijital banka hizmeti olarak ”Enpara” sistemini oluşturmuştur. Enpara adı ile hizmete 2012 yılında konan ve o günden beri kullanıcılarından tam not alan bir sistemdir. Bu yazımızda Enpara hakkında bilgi verecek ve “Enpara Bas Biriktir Butonu Nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz.

Enpara Nedir?

QNB Finansbank aracılığı ile müşterilerin hizmetine sunan Enpara bir dijital bankacılık sistemidir. İnternet üzerinden tüm işlemlerin yapıldığı ve hiçbir şubesi bulunmayan bir bankacılık sistemidir. Enpara kullanıcıları günün belli saatleri içinde yapacakları işlemleri için herhangi bir ücret ödememektedir. Eğer yapacakları işlemler Enpara kullanıcıları arasındaysa günün hangi saati olursa olsun ücret alınmamaktadır. Hem internet sitesi aracılığı ile hem de akıllı telefonlara yüklenebilen ”Enpara” mobil uygulaması ile kullanılıyor. Bu sistem ile tüm fatura ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca hesap bakiye işlemleri ile havale, EFT gibi işlemlerde yapılmaktadır. Ayrıca Enpara kullanıcıları ne zaman nakde ihtiyaç duyarsa onlara özel belirlenmiş kredi faiz oranları ile nakit avans çekebilmektedir. Yaptıkları birikimlerin daha da artması için yüksek mevduat faiz oranları sunulmaktadır. Ayrıca Finansbank; Enpara kullanan müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Böyle olunca birçok insanın da ilgisini çekmektedir. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Enpara İle İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Enpara Bas Biriktir Butonu

Enpara sistemini kullananların bildiği başka bir sistem daha vardır. Bu sistem Enpara bas biriktir butonudur. Enpara bas biriktir butonu ile paranızın bir hesapta biriktirilip değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Enpara’nın bas biriktir botunu sayesinde Enpara hesabınızda bulunan paranın günlük, haftalık, aylık ya da sadece belirleyeceğiniz günler dahilinde banka tarafından kullanılarak; faiz üzerinden değerlendirilmesi demektir. Cep telefonlarından indirilerek kullanılan ve Enpara sisteminin bir cep birikim hesabı olan Enpara Bas Biriktir Butonu ile paranızı faiz ile değerlendirirsiniz.

Enpara Bas Biriktiri kullanan kişilerden her ay birçok kişi seçilmektedir. Bu seçilen kişiler ayın Enparalısı olmaktadır. Bu kişilere %1 oranında ek faiz avantajı sağlanmaktadır. Ayrıca Enpara sistemini sık kullanan kişiler ise birçok şeyden yararlanmaktadır. Bu kişilere ay boyunca geçerli Enparalı ödülü verilmektedir. Böylece bu kişiler; birçok markanın indiriminden faydalanabilir, birçok ATM den herhangi bir ücret ödemeden işlem yapabilmektedir.

Enpara Bas Biriktir kullanıcıları paralarını bu sistem ile değerlendirmektedirler. Fakat bazı hususlara da dikkat etmek gerekmektedir. Bunlardan ilki; kişilerin vadesiz hesap bakiyelerinin yeterli limitte olması gerekmektedir. Bu önemli bir kıstastır. Dilerseniz paranızın en düşük miktarını ya da en yüksek miktarını Enpara Bas Biriktir ile değerlendirebilirsiniz. Ama Enpara Bas Biriktir kullanmak için belli bir limite sahip olmak zorundasınız.

enpara bas biriktir 1

Enpara Bas Biriktir Butonu İle İlgili İşlem Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Enpara Birikim Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara sistemini kullanan kişiler diledikleri takdirde Enpara’nın kendi sitesinden ya da telefon bankacılığından Enpara birikim hesabı açabilirler. Aşağıdaki linke tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Enpara Birikim Hesabı Açmak İçin TIKLAYINIZ!

Enpara Günlük Faiz

Enpara bünyesinde açılan hesapların faiz oranları günlük olarak değişmektedir. Bu oranların bilgisini sizlere söyle verebiliriz.

asdfg

Bu ekranda görülen faizler Enpara hesaplarına ait faiz oranlarını belirtmektedir. Sizler de kendi faiz oranınızı hesaplayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak faiz hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Enpara Günlük Faiz Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top