ING BANK 2. EL ARAÇ KREDİSİ

Gelişen teknoloji çağı dolayısı ile ulaşım sektörüne de bu durum yansımış haldedir. Gelişen araç teknolojisi ile günden güne yeni araçlar çıkmaktadır. Bu zamanda da olsa hala araç sahibi olamayan insanlar var. Gerek maddi durum gerek uygun zaman olmaması durumu ile araç sahibi olamayan insanlarımız hala mevcut ama ING Bank 2. el araç kredisi ile uygun faizlerle araç sahibi olmanız an meselesi. Bankacılık sektörünün işte bu gibi durumlarda sağladığı nakit para ihtiyacı ile aracınızı alabilirsiniz. Size uygun geri ödeme seçenekleri sayesinde ödeme konusunda da rahat edersiniz. ING Bank 2. el araç kredisi ile ilgi merak ettiklerinizi aşağıdaki yazımızda maddeler halinde sıralayacağız.

ING Bank 2. El Araç Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Bankanın verdiği kredilerin hemen hepsinin farklı özellikleri vardır. 2. el araç kredisinde de bu özellikler diğerlerine göre farklıdır. Şimdi aşağıda maddelendireceğimiz özellikler ING Bank 2. el araç kredisine ait özelliklerdir.

  • 8 yaşından büyük olmayan araçlar için geçerlidir.
  • Faiz oranı 3 ve 6 ay arasında %0.99 aynı şekilde 9 ve 48 ay arasında %1.44 olarak belirlenmiştir.
  • Kredi tahsis ücreti kredi toplamının %0.5’i kadardır.
  • her aya eşit ve 3 ay ertelemeli olarak ödeme imkanı bulunmaktadır.
  • Kaza sigortası ve hayat sigortası zorunlu değildir.
  • Teminat olarak satın aldığınız aracın banka üzerine rehini yeterli olacaktır.
  • Kefil gerekmemektedir.

Aynı zamanda internet üzerinden de olan bu başvuru işlemi şube üzerinde sadece sürekli hale gelen işlemler neticesinde son bulmaktadır.

ıng1ıng 2

Yukarıda gördüğünüz formu doldurarak ING Bank 2. el araç kredisi başvurunuzu gelişen teknoloji ile ING Bank resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Birazdan aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak ING Bank 2. el araç sorgulama işlemini resmi internet sitesi üzerinden saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

ING Bank 2. El Araç Kredi Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz