ING MOBİL

ING Bank MOBİL

Bilişim teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık birçok kurum ve kuruluş online olarak hizmet sunmaktadır. Bu durumda sizlere hizmet sunan kurumlardan birisi de ING Bank’tır. Sizde ING mobil hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda ING Bank mobil hakkında bilgi vereceğiz. Sizde ING Bank mobil hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümü okuyabilirsiniz. ING Bank mobil uygulamasının nasıl indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve şifre alım işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında sizlere bu alanda gerekli bilgileri vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve işlem yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. ING Bank mobil ile birlikte artık sizde ING Bank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.

ING Mobil Uygulaması

Sizde ING mobil uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda ING Bank mobil uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. ING Bank mobil uygulaması indirme işlemi kullandığınız telefonun işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda aşağıdaki linklerden Android için verilen kısma tıklayınız. Eğer işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki linklerden IOS için verilen kısma tıklayınız. Bu alanlardan size uygun olan alana tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Sizde ING Bank mobil uygulamasını indirdikten sonra artık ING Bank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yerine getirebilirsiniz. ING Bank mobil uygulamasını indirdikten sonra sistem giriş yapmanız gerekmektedir. Sistemi giriş yapmak için size internet şifresi lazım olacaktır. İnternet şifresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan kısmı okuyabilirsiniz.

ING Mobil Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

ING Mobil IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

ING Mobil Şifresi Nasıl Alınır?

ING mobil bankacılık uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda sizlere internet şifresi lazım olacaktır. Sizde internet şifresi almak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Bundan sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak ilgili alana kart numaranızı giriniz. Bu alana kart numaranızı girdikten sonra ise bir sonraki adımda yapmanız gereken işlem ise ilgili alana cep telefonunuzu girmek gerekecektir. Bu alanlara ilgili bilgileri girdikten sonra ise bir sonraki adımda ise doğrulama sayfası açılacaktır. Bu alanda cep telefonunuza gelen şifre ile doğrulamayı yapınız. Son olarak kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi belirledikten sonra artık sizde şifre sahibi olabilir ve uygulamadan yararlanabilirsiniz.

ING Mobil Şifre Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top