ING Bank Çalışma Saatleri

ing bank çalışma saatleri

Dünya üzerinde birçok şubesi ve çalışanıyla ING Bank 2008 yılında Türkiye’de faaliyete geçmiş birçok müşterisine finansal anlamda destek sağlamıştır. Türk kökenli olmayan ING Bank 2007 yılında Türkiye’deki OYAK Bank’ın tüm hisselerini devretmesiyle Türkiye’de bankacılık sektörüne adım atmış bir Hollandalı gruptur. ”Eski köye yeni adet” sloganıyla birçok reklam projesini yürüterek tanıtım çalışmalarına başlayan ING Bank bu konuda başarılı olmuş ve Türkiye’de hatırı sayılır müşteri potansiyeline kavuşmuştur. Müşterilerinin taleplerini göz ardı etmeden onların istekleri doğrultusunda hizmetler sunan bankanın hedeflerinden biri de bankacılık sektöründe lider konumuna geçmektir. Bu amaca ulaşmak için çeşitli stratejiler geliştiren ve projeler yürüten ING Bank bu konuda tek başına değildir; Dünya ve Türkiye üzerinde birçok iş ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. Hızlı bir şekilde finansal çözümler sunmaya çalışan banka müşteri odaklı bir şekilde bankacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Mobil bankacılık konusunda da başarılı olan ING Bank böylelikle müşterilerinin şubeye kadar zahmet etmemelerini ve ihtiyaçlarını internet aracılığıyla gerçekleştirmelerine önayak olmuştur. ING Bank web sitesi üzerinden  dosyalarınızın takibini yapabilir ve kredi kartı ödemelerinizi gecikmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ING Bank çalışma saatleri içinde bankanın şubelerine uğrayarak her konuda daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

ING Bank Çalışma Saatleri Nedir?

Her bankanın çalışma saatleri aşağı yukarı aynıdır ve genel olarak tüm bankalar hafta sonları şubeleri aracılığıyla hizmet vermezler. ING Bank da diğer bankalar gibi hafta sonları şubeleri aracılığıyla hizmet vermemektedir. Hafta içi günlerde ise mesai başlangıcı saat 09.00’da başlar. Öğle tatili ise 12.30 ile 13.30 arasındadır. Mesai saatleri 17.30’a kadar sürmektedir. ING Bank çalışma saatleri bu şekilde olup, bu mesai saatleri için ING Bank şubelerinden istediğiniz konuda hizmet alabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında da ING Bank ATM’lerinden 7/24  işlemlerinizi gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız. Telefon bankacılığı özelliği ile ING Bank konusunda merak ettiklerinizi sorabilir veya zaten banka müşterisi iseniz kredi kartı ile ilgili işlemlerinizi halledebilir, ödemeleriniz konusunda otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Eğer interneti aktif kullanan ING Bank müşterisi iseniz yapmanız gereken işlemlerde bankanın web sayfasını kullanabilirsiniz. ING Bank’ın bu hizmetlerinden henüz yararlanamamışsanız ve hala ING Bank müşterisi olma konusunda kararsız bir durumdaysanız bir adet ING Bank kartı alarak ING Bank ailesine katılabilir avantajlı kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

ING Bank Kredileri

ING Bankın müşterilerine sunduğu krediler arasında 3 ay ertelemeli evlilik kredisi, devlet destekli olan evlilik kredileri, eğitim kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi olmakla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı kredilerde sunmaktadır. Kredi tutarları konusunda oldukça cömert davranan ING Bank kredilere uygulanan faiz oranlarını diğer bankalara oranla daha düşük tutmaktadır. Müşterinin istekleri doğrultusunda yeni kredi imkanları ve yeni hizmetler konusunda çalışmalar sürmektedir. Eğer ING Bankasından kredi almak istiyorsanız öncelikle ING Bankın kredi kartını almalısınız. Çekeceğiniz kredi tutarına karar verdikten sonra o tutarda krediyi almanız için kredi notunuzun yüksek olması, krediyi almaya yetecek yükseklikte olması gerekmektedir. Kredi notunuzun bir an önce yükselmesini istiyorsanız vadesiz bir hesap veya yatırım hesabı açtırmanız gerekir. Bu şekilde kredi notunuz daha çabuk yükselecektir. Kredi notunuz yeterli yüksekliğe ulaşınca ING Banka istediğiniz tutarda kredi talebinde bulunabiliyorsunuz.

Kredi talebinizi isterseniz ING Bank çalışma saatleri içinde şubeye gelerek gerçekleştirebilir veya bankanın web sitesinden gerekli bölümleri doldurduktan sonra yapabilirsiniz. Her iki durumda da kredinizi almış olacaksınız. Krediniz istediğiniz bir hesaba yatırılır veya nakit olarak arzu ediyorsanız belirttiğiniz ev adresinize kurye aracılığıyla getirilir. ING Bank için müşterinin istekleri ve ihtiyaçları her zaman öncelikleri arasındadır.

Scroll to Top