İng Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

ing limit arttırma

ING Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

İng bonus kredi kartı limit artırma konusunda bazı teferruatlar vardır. Öncelikle bankamıza kredi kartı limit artırımı için talepte bulunmanız gerekmektedir. ING Bank kredi kartı limit artırma talebinizi onaylaması için bazı incelemeler yapar. Sizin kredi notunuza bakılacaktır. Geçmiş dönem kredi kartı ödemelerinizde bir düzensizlik yoksa bu kredi notunuza olumlu bir şekilde yansır. Başka bir banka ile problemler yaşamıyorsanız bankamız kredi notunuz ile bir sıkıntı yaşamayacaktır. Bankamız kredi kartı limit artırma talebinize onay vermesiyle birlikte güncel gelir durumunuza göre limit artırımı yapacaktır. Kısacası kredi kartı limit arttırımı yapabilmek için ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapıyor olmanız ve bankalarla sorunlar yaşamıyorsanız yeterli olacaktır.

ING Bonus Kredi Kartı Limit Artırma Başvuru Yolları

Çoğu insan gelişen dünyaya ayak uydurmaya çalışır. Gelişen dünya ile birlikte internet üzerinden yapılan ticaret oranında da inanılmaz derecede artış meydana geldi. Durum böyle olunca da insanlar kullandıkları kredi kartlarında geniş limitlere ihtiyaç duydu. ING Bank bonus kredi kartı limit artırımı için başvurabileceğiniz dört farklı yol bulunmaktadır.

Şubeden ING Bank Bonus Kredi Kartı Limit Artırma

Başvuru yollarından ilki, bir ING Bank şubesine giderek orada bulunan yetkili personele bu isteğinizi belirtmektir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi kredi notunuz limit artırımına uygun ise ING Bank şubesindeki yetkili personelimiz sizden güncel gelir verginizi isteyecektir. ING Bank şubesine gitmeden önce yanınızda güncel gelir verginizi bulundurmanızda fayda var. Elinizdeki bu belge ile ING Bank şubesine giderek ING Bonus kredi kartı limit artırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile ING Bank Bonus Kredi Kartı Limit Artırma

Limit başvurusu için bir diğer yol ise ING telefon bankacılığı aracılığı ile yapılabilen limit artırma talebidir. ING telefon bankacılığı numarası 0850 222 0 600’dür. ING Bonus Kredi kartı limit artırımı yapmak isteyenler bu numarayı arayarak çok kısa sürede bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Çok kısa bir sürede de size geri dönüş yapılacaktır.

İnternet Bankacılığı ile ING Bank Bonus Kredi Kartı Limit Artırma

ING Bank bonus kredi kartı limit artırma yollarının bir diğeri ve üçüncü seçeneği ise ING Bank internet şubesinin kullanılmasıdır. ING Bank internet şubesine giriş yaparak istediğiniz limit başvurusunu gerekli seçeneklerden yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Otomatik Limit Arttırımı

Bu seçenekte banka kredi kartı limitinizi gerekli gördüğü zamanlarda otomatik olarak artıracaktır. Seçeceğiniz bu limit artırma yolu ile gerçekleştirdiğiniz limit arttırma talebinin daha sonrasında başka bir talebe gerek kalmayacaktır. Her ING Bank bonus kredi kartı limit artırma yollarında olduğu gibi bu son seçeneğimizde de kredi notunuz çok önemlidir. Her insanda olduğu gibi sizinde giderleriniz artabilir ve de limitiniz yetersiz kalmaya başlamış olabilir. Böyle durumlarda size en büyük yardımı ek limitler sağlayacaktır. Bunun için bütün müşterilerin kredi kartı ödemelerini zamanında yapması oldukça önemlidir.

Kredi Kartı Limit Artırımında Bilinmesi Gerekenler

  • ING Bank bonus kredi kartı limit artırımı bir yıl içerisinde en fazla üç kez yapılabilmektedir.
  • Dönem borçlarının yüzde ellisine kadar ödeme yapılan kredi kartlarının limitleri, dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar arttırma yapılmamaktadır.
  • Dönem borçları ödenmemiş kartların nakit kullanımları kapatılabilmektedir.

Eğer bu maddelerden herhangi birisinden dolayı sıkıntınız var ise yaptığınız kredi kartı limit artırımı talebiniz bankanın yaptığı araştırmalar doğrultusunda kısa bir süre içerisinde olumsuz cevap verilecektir. Her bankanın da yaptığı gibi ING Bank, güvenilir ve kredi notu yüksek müşterilerine limit artırımı yapmaktadır. Siz de kredi notunuzun yüksek tutmak istiyorsanız yukarıda yazan maddelerle ilgili bir probleminizin olmaması gerekmektedir.

Scroll to Top