ING Bank İnternet Bankacılığı

ING BANK KREDİ HESAPLAMA

ING Bank, kökü Hollanda’da bulunan finans sektörüne hizmet eden ING Grubu’nun Türkiye koludur. Daha önce ülkemizde Oyak Bank olarak hizmet veren bankanın hisselerinin satın alınmasıyla kurulmuş olan bir bankadır. Oyak Bank ilk başlarda kurumsal bankacılık anlamında hizmet vermeye yönelse de müşteri ağının daha fazla genişletebilmek adına bireysel bankacılık anlamında da hizmet vermiştir.

ING Bank, günümüz ekonomik şartları ve günümüz teknolojilerine ayak uydurarak kurumsal ve bireysel anlamda hizmet veren modern bir bankadır. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, hizmet güvenliği gibi temel bankacılık ilkelerinde teknolojiden yardım almaktadır. Bu teknolojik yeniliklerden birisi de ING Bank İnternet Bankacılığı hizmetidir. Bu hizmet gerek hizmet kalitesi gerekse hizmet hızı anlamında bankalara birçok artı değer katan bir uygulama olarak göze çarpmaktadır. Kısaca ING Bank İnternet Bankacılığı üzerinde duracak olursak, banka şubelerine giderek yapması uzun süre alacak olan işlemlerinizin mesai saati gözetmeden internet erişiminin olduğu her yerden kolayca yapılabilmesini sağlayan güvenli bir sistemdir.

ING Bank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde finansman anlamında hizmet veren her kuruluşa ait resmi internet sitesinin yanı sıra müşterilerinin kolaylıkla kullanabileceği internet şubeleri de mevcuttur. Bu anlamda öncü olan ve müşterilerine bu alanda da kaliteli bir hizmet veren bankalardan biri de ING Bank’tır. ING Bank İnternet Bankacılığı hizmetlerine yazımızın sonuna eklemiş olduğumuz bankaya ait resmi site üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu linki kullandığınız zaman aşağıdaki görselde olduğu gibi bankaya ait resmi site ana sayfasını ekranınızda göreceksiniz. Bu sayfada işaretlediğimiz kısmı kullanarak ING Bank İnternet Bankacılığı işlemleri için gerekli güvenlik sayfasına erişim sağlayacaksınız.

Eğer daha önceden üyeliğiniz yoksa güvenlik sayfasında üyelik işlemlerini başlatabilirsiniz. Kart numaranızı kullanarak sahip olacağınız kullanıcı kodunun yanında ING Bank müşteri hizmetleri numaralarını arayarak da kullanıcı kodu ve şifre sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı koduyla dilerseniz de TC kimlik numaranız ile bu sistemi kullanabilirsiniz. Bu sistem üzerinden borç bilgileri, hesap özeti, borç ödeme, havale işlemleri gibi birçok işlemi banka şubelerinde sıra beklemeden kolayca günün her saatinde güvenli olarak yapabilirsiniz.

inginternetbankacılıgı

ING Bank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top