ING Pegasus Plus Kart

ING PEGASUS PLUS KART

Birçok banka, müşterilerine pek çok alanda destek olmak amacıyla hizmetler sunar. Kredi kartları, kredi türleri üzerine birçok ürün üretimi gün geçtikçe artmaktadır. Kredi kartlarında özellikle alışverişlerde birçok avantaj sağlamak amacıyla giyimden gıda alışverişine hatta uçak biletlerinde bile indirim veyahut avantaj sağlanmasına kadar bu alanda üretimler mevcut. Bu yazımızda ise uçak biletlerinde avantaj sağlayan kredi kartı türü olan ING Pegasus Plus Kart hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

ING Pegasus Plus Kart Nedir?

ING Bank’ın müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde uçak biletlerinde avantaj sağlamak amacıyla sunduğu bir kredi kartıdır. Sadece uçak bilet alımlarıyla kalmayıp herhangi bir alışverişinizde de sizlere Pegasus uçuş puan sağlamaktadır.

Pegasus Plus Kart özellikleri ise şu şekildedir;

  1. Yaptığınız herhangi alışverişlerde % 1 UçusPuan kazandırmaktadır.
  2. Pegasus ile yaptığınız alışverişlerinizde % 2 UçuşPuan kazandırmaktadır.
  3. Yıllık kart aidatı bulunmamaktadır.
  4. Her 1 uçuş puanı 1 TL değer taşımaktadır.
  5. UçuşPuanlar Pegasus’ta yapılacak her türlü alışverişlerde kullanılabilmektedir. 5 UçuşPuan olması durumunda ise uçak biletlerinizde indirim uygulanabilmektedir.
  6. Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus puan da toplamaktadır.
  7. ING Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde taksit imkanları sağlamaktadır.

Pegasus Plus Kart aynı zamanda ING Bonus Card özelliğini de beraberinde taşımaktadır. Yani ING Bank’ın bonus card özelliklerinin hepsinden bu kart üzerinden de yararlanılmaktadır.

ING Bonus Card İle İlgili Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

ING Pegasus Plus Kart Faizleri Nedir?

Pegasus Plus Kart aynı zamanda bir ING Bonus Card olduğu için Bonus Card ile aynı faiz oranlarına sahip bir kredi kartıdır. Faiz hesaplama işlemleri ise önceki dönemden olan borç durumunuza göre, güncel hesap özetine göre, gerekli minimum ödeme tutarları gibi durumların göz önüne alınması ile değişkenlik gösterebilmektedir.

ING Pegasus Plus Kart Ödeme Bilgileri ve Faiz Detayları İçin TIKLAYINIZ!

ING Pegasus Plus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pegasus Plus Kart başvurunuzu herhangi bir ING şubesinden yapılabildiği gibi SMS aracılığı ile de yapılabilmektedir. SMS ile Pegasus Plus Kart başvuru yapmak için yapmanız gereken ise şu şekildedir; PGS yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 2205’e göndermeniz yeterli olacaktır.

ING Pegasus Plus Kart Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top