İng Bonus Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus Card Başvurusu

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İng bonus kredi kartı başvurusu farklı yöntemler ile yapılır. İnternetten başvuru işlemi başvuru bilgileri, ürün detayları, sözleşmeler ve ürün açılışı olmak üzere dört aşamadan oluşmaktadır. Başvuru bilgilerinde sizden T.C. kimlik numaranız ile cep telefonu numaranız istenecektir. Daha sonrasında sizden istenilen doğrulama kodunu girdikten sonra telefonunuza gelecek olan şifreyi boş olan alana girmeniz gerekecektir. Doğrulama sağladıktan sonra ek olarak sizden anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz istenecektir. Eksiksiz bir şekilde bunları doldurduktan sonra iletişim bilgileri, ev adresiniz ve diğer bilgiler başlığı altında bazı bilgileriniz daha istenmektedir.

ING Bonus kredi kartı başvurusu ikinci aşamasına yani ürün detaylarına geçmek için bu istenilen bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. İkinci aşamada ürün detaylarını belirlersiniz ve üçüncü aşama olan sözleşmeler bölümünde gerekli bütün anlaşmalar sağlanır ve son aşama olan ürün açılışı aşamasında kartınız aktif hale getirilir. Diğer başvuru yöntemlerinde de benzer bilgilerin verilmesi gerekmektedir.

ING Bank başvuru

ING Bonus Kart Özellikleri Nelerdir?

  • Bonus kart sahipleri yurt içindeki anlaşmalı noktalardan yaptıkları alışverişlerde birçok avantaj yakalamaktadırlar. E-Ekstre talimatına 5 TL bonus, otomatik ödeme talimatına 20 TL bonus kazanabilirsiniz.
  • Bonus kazandıkça katlanarak kazandıracak olan ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card’a geçebilme şansı yakalarsınız.
  • Kazandığınız bonuslarla isterseniz anında alışveriş yapabilir isterseniz de biriktirerek daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
  • ING Bonus +destek ile ihtiyacınız doğrultusunda asistan hizmetlerinden her an faydalanabilirsiniz. Yine başka birçok farklı konuda aklınızda bir soru işareti kaldıysa ING Bonus Card ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
  • Kredi kartları E-Ticaret ve mail order işlemlerine açık olarak gönderilmekte olup istenildiği takdirde 0850 222 0 600’ü arayarak bu işlemleri kapatabilirsiniz.

ING Bonus Card Başvuru Seçenekleri Nelerdir?

ING Bonus Card Başvuru seçenekleri biraz önce değindiğimiz ile beraber üç çeşittir.

  •  ING Bank şubesine giderek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • SMS üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz.

Şubeden ING Bonus Card Başvurusu Yapma

ING Bank şubesine giderek kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubemizde bulunan çalışanlarımıza bu isteğinizi belirttiğinizde sizinle ilgileneceklerdir.

SMS ile ING Bonus Card Başvurusu Yapma

ING Bonus Card başvurusu SMS üzerinden yapabilirsiniz. ING Bonus Card başvurusu yapmak için telefonunuzun SMS bölümüne KART yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazarak 2205’e SMS gönderin. Böylelikle SMS yoluyla kart başvurunuz yapılmış olur.

İnternet Bankacılığı ile ING Bonus Card Başvurusu Yapma

İnternet üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. ING Bonus Card başvurusu yapmak için ING Bank resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Buraya giriş yaptıktan sonra dört aşamalı bir başvuru süreci başlayacaktır. Bu dört aşamalı başvuru sürecinde sizden ilk olarak T.C. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, doğrulama kodu ve telefonunuza gelen şifre istenecektir. Bunları istenilen alanlara yazdıktan sonra ek olarak sizden anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz istenecektir. Dahasında iletişim bilgileri, ev adresiniz ve diğer bilgiler başlığı altında bazı bilgileriniz daha istenmektedir. Bütün bunlar eksiksiz tamamlandığı takdirde ikinci aşamaya geçebilirsiniz. İkinci aşamada ürün detaylarını belirlersiniz ve üçüncü aşama olan sözleşmeler bölümünde gerekli bütün anlaşmalar sağlanır ve son aşama olan ürün açılışı aşamasında kartınız aktif hale getirilir. Son aşamanın ardından ING Bonus Card başvuru işleminiz tamamlanmış olur ve size kalan bir kaç gün kartınızın evinize gelmesini beklemektir.

İnternet üzerinde ING Bonus Card başvurusu için TIKLAYINIZ!

ING Bonus Card ile son 12 ayda minimum 75 bonus kazandığınız takdirde ING Bonus Plus Card sahibi olabilirsiniz. Fakat bunun olabilmesi için ING Bonus Card’ınızın yaşının 6 aydan büyük olması gerekir. ING Bonus Plus Card’a geçmek için son 12 ayın bonusları hesaplanırken özel kampanyalardan kazanılan extra bonuslar dahil edilmez. Ek kartların kazandırdığı bonuslar da terfiler için hesaplamaya dahil edilmezler.

Scroll to Top