Rabobank Müşteri Hizmetleri

Günümüz dünyasında gerçekleştirilen ekonomik faaliyetlerin çoğu, ya doğrudan ya da dolaylı yollarla bankalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu faaliyetler çalışan kişilerin maaşları, sigorta ödemeleri, emeklilerin emekli maaşları, iş yeri sahiplerinin gerçekleştirdiği faaliyetler ya da herkesin çekebileceği farklı türlerdeki krediler ile kullanılan kredi kartları gibi akla gelebilecek birçok faaliyet bankalar yoluyla gerçekleştirilmektedir. Hemen hemen herkesin hayatının bir parçası haline gelen bankalar gerçekleştirdikleri bu faaliyetler sırasında vatandaşların yaşadıkları bazı sorunlar için bir çözüm yolu olarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, çeşitli kolaylıklar ve yardımcı olma amacıyla Müşteri Hizmetleri servisini sunmaktadırlar.

Müşteri Hizmetleri, banka işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi, işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz, gerekli yönlendirmeler ile yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu işlemleri genelde Çağrı Merkezlerinde bulunan Müşteri Temsilcileri gerçekleştirmektedir. Müşteri Temsilcileri, çağrı merkezine gelen telefonları karşılayarak müşterilerin sordukları soruları cevaplarlar ve gerekli tüm bankacılık işlem taleplerini yerine getirmektedirler.

Rabobank

Rabobank, Hollanda’da kurulan bireysel, ticari, kurumsal, özel bankacılık, yatırım bankacılığı ve de leasing alanlarında faaliyet gösteren bir bankadır. Kuruluşu 20. yüzyılın başlarına dayanan ve Hollandalı çiftçilerin kurmuş olduğu küçük ölçekli tarım kooperatif bankalarının birleşmesi ile meydana çıkan Rabobank, yerel müşterilerine adil ve güvenilir kredi temin ederek zamanla gelişmiş, hizmet anlayışını da o boyutta geliştirerek günümüzde dünya genelindeki müşterilerine bankacılık ve finansal ürün hizmeti vermekte ve gelişmeye devam etmektedir. Rabobank Türkiye, resmi olarak tarım ve gıda sektöründe faaliyet göstermekte ve büyük ölçekli kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Rabobank Grubu 3 Kasım 2014’ten itibaren Türkiye’de bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerine istikrarlı ürün-hizmet vermeye öncelik edinen Rabobank, tarım ve gıda tedarik zincirinin finansörü olma ve Türkiye ekonomisinin önemli bir dilimini oluşturan tarım ve gıda sektörlerine katkıda bulunabilme hedefleri ile ilgili faaliyet göstermektedir. 2015 yılında alanının saygın dergilerinden biri olan Global Finans dergisi tarafından Rabobank dünyanın en güvenilir bankalardan biri seçilmiştir. Müşterilerine de bu güvenilirliğini verdiği Müşteri Hizmetleri ile de göstermektedir. Yazımızda Rabobank Müşteri Hizmetleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Rabobank Müşteri Hizmetleri Nedir?

Öncelikle Müşteri Hizmetleri tanımına bir göz atacak olursak; bir ürünü satın almadan önce, satın alırken ve satın aldıktan sonra sağlanan yardımcı bir uygulama olarak söylenebilir. Bu tanımı bankalara indirgersek de banka müşterilerinin bir sorun çıkması halinde ya da müşteri hizmetleri servisi yoluyla halledebilecekleri tüm işlemleri kapsamaktadır. Hizmet verilen müşterinin işlemlerini eksiksiz ve anında yerine getirmekle sorumlu olan aynı zamanda bankaya yeni müşteriler kazandırmakla da sorumlu olan nitelikli kişi olarak da açıklanabilir. Müşteri Hizmetleri servisi genellikle kuruluşların oluşturdukları telefon numaralarını arama yoluyla gerçekleşmektedir. Rabobank Müşteri Hizmetlerine de kendisine ait bir telefon numarası ile bağlanılmaktadır.

Rabobank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

İstanbul Şişli merkezli olan Rabobank Müşteri Hizmetleri numarası +90 0212 708 46 00’dır. Bankaların Müşteri Hizmetleri temsilcisine bağlanabilmek için pek çok işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu işlemler için gerekli tuşlamalar ve de dolayısıyla biraz vakit geçmektedir. Rabobank Müşteri Hizmetleri temsilcisine bağlanabilmeniz için ise bu işlemlerin hiçbirini yapmak zorunda kalmazsanız. +90 0212 708 46 00 nolu telefon numarasını aradığınız takdirde Rabobank Müşteri Hizmetleri temsilcisine direkt bağlanabilmektesiniz. Yukarıdaki numarayı aradığınızda karşınıza direkt Müşteri Hizmetleri temsilcisi çıkmaktadır.

Yapmak istediğiniz, sormak ve gerçekleştirmeye çalıştığınız işlemleri Müşteri Hizmetleri temsilci yardımıyla kolaylıkla ve direkt olarak yapabilirsiniz. Faks göndermeniz gereken bir işlem olduğunda ise +90 0212 708 46 96 nolu numaraya faksınızı gönderebilirsiniz. Rabobank, müşterilerinin oluşabilecek herhangi bir şikayeti için de +90 0212 708 46 46 nolu telefon numarasını oluşturmuştur. Verilen numarayı arayarak da oluşan şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.

Rabobank iletişim sayfasına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ!

Scroll to Top