ŞEKERBANK HASAT KART

ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

Bankacılık sektörü gün geçtikçe kullanıcılarına daha fazla kolaylık sunmak için yenilikçi buluşlarıyla veya kampanyalarıyla gelmektedir. Bu banka kuruluşlarından biri de Şekerbank’tır. Şekerbank halkımızın temelini oluşturan çiftçilerimize hitap eden Şekerbank hasat kartı tasarlayıp kullanıma sunmuştur. Hasat kart sayesinde birçok indirim ve kampanyadan faydalanan çiftçilerimiz aynı zamanda hasat zamanından önce de maddi açıdan rahatlamaktadır. Şimdi aşağıdaki yazımızda sizlere Şekerbank hasat kart hakkında bilgi vereceğiz.

Şekerbank Hasat Kart’ın Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank hasat kartın çiftçilerimiz için küçümsenemeyecek derecede faydaları bulunmaktadır. Bu özellikler şunlardır; ilaç, mazot, gübre, tohum vb. zirai ürün ve ihtiyaçlarınızı şimdi hasat kart ile alın hasat zamanı geldiğinde faizsiz olarak ödeyin. Ayrıca hasat kart üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde değişik kampanyalardan faydalanın. Hasat Kart ile yaptığınız harcamaları yukarıda da bahsettiğimiz gibi hasat zamanınıza göre belirlenen vadelerde, hatta vadeden önce kısmen veya tamamen ara dönemlerde ödeme fırsatı yine hasat kart ile sizlerle. Anlaşmalı işyerlerinden tarımsal ürün ihtiyaçlarınız için Şekerbank veya diğer tüm bankaların kuruluşlarının POS cihazlarını alışverişleriniz için kullanabilir, PTT şubelerinden ise borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart sayesinde anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yapmanız halinde 6 aya varan vade ve % 0 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Nakit para ihtiyaçlarınızı yine Hasat Kart sayesinde Şekerbank şubelerinden, Şekerbank ve diğer banka kuruluşlarının ATM’leri üzerinden veya PTT ATM’leri üzerinden 7 gün 24 saat çekebilme şansına sahipsiniz. Ayrıca Şekerbank Hasat Kart borçlarınızı Şekerbank şubeleri üzerinden veya PTT şubelerinden ödeyebilirsiniz. Yıl içerisinde Şekerbank Hasat Kart’ınıza geri ödeme yapılabilir ve gerektiğinde limit çerçevesinde nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tarım sigorta primlerinizi bankamız şubeleri üzerinden ya da SBN Sigorta Acentelerinden Hasat Kart’ınız ile ödeyebilir, borçlarınızı nakit akışınıza göre belirleyeceğiniz vadelerde faizsiz olarak geri ödeyebilirsiniz. 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Şekerbank Hasat kartın sağlamış olduğu bu özellikler ile vatandaşlarımızın temeli olan çiftçilerimiz rahat etmektedir. Şekerbank Hasat Kart sahibi olmak isteyen değerli çiftçilerimiz en yakın Şekerbank şubeleri üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek başvuru formlarını doldurmalıdırlar. Bu başvuru işleminde gerekli olan belgeler şunlardır; Nüfus cüzdanı fotokopisi, İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgeleri gereklidir. Bu belgeler dahilinde Şekerbank şubeleri üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top