Şekerbank Koop Kart Bonus

ŞEKERBANK KREDİLERİ

Kredi kartlarının kart sisteminin yaygınlaşması ile birlikte yapacağınız alışverişlerde paraya alternatif olarak kullanımı da gün geçtikçe artmaktadır. Kredi kartları artık kullanıcıların bir ürünü ya da bir hizmeti alırken, ilk olarak ödeme yapmaksızın daha sonra bankaya yapılacak ödemelerle bu işleminizi gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı birçok kişi artık bir veya birden fazla kredi kartı sahibi olmuş hale geldi. Birçok banka da müşterileri daha farklı avantajlar sağlamak amacıyla kredi kartı tiplerine gün geçtikçe yeni bir tür eklemekte ve üretimini gerçekleştirmekteler. Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan bir tanesi ise Şekerbank’tır. Şekerbank esnaflar için, kobi alanında, işçinin, memurun, öğrencinin vs. gibi birçok kişi için kredi kartı üretmektedir. Bu yazımızda ise Şekerbank’ın Kooperatifçilik için üretmiş olduğu kredi kartı olan Şekerbank Koop Kart Bonus hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Şekerbank Koop Kart Bonus Nedir?

Şekerbank kredi kartlarını genel olarak Bonus kredi kartı tipinde üreten bir bankadır. Birçok banka gibi halka farklı alanlarda avantajlar sağlayabilmek için Şekerbank da kredi kartları üretmektedir. Şekerbank’ın Koop Kart üyesi kooperatiflerde geçerli kredi kartı ise Şekerbank Kooperatif Kart Bonus’tur.

Şekerbank Koop Kart Bonus Koşulları Nelerdir?

Şekerbank Kooperatif Kart Bonus sahibi olmanız için ilk aşamada S.S Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği üyesi olmanız gerekmektedir. Bu kredi kartına sadece bu üyeler sahip olabilmektedir. Ve eğer bir Şekerbank Koop Kart Bonus kredi kartı sahibiyseniz ve kredi kartı borçlarınızın birim kooperatif kanalı ile yapılmasını istiyorsanız bunun için kredi kartı başvurunuzu yaparken Şekerbank’ın İzmit şubesine bu talebinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Koop Kart Bonus Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank Koop Kart Bonus özelliklerini öncelikle bonus kartın tüm özelliklerini taşımaktadır. Bunun dışında ise özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Bu kredi kartı ile anlaşmalı işyerlerinden, taksitli alışveriş imkanlarından ve sizlere özel indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz.
  2. Bonus kart program ortağı olan herhangi bir yerden yapacağınız alışverişlerinizde bonus puanlar kazanabilir ve bu puanları bonus kart program ortağı olan işyerlerinde dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.
  3. 7 gün 24 saat dilediğiniz Şekerbank ATM’sinden ve diğer ortak banka ATM’lerinden nakit paraya ihtiyaç duymanız halinde nakit avans sistemi ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  4. İnternet üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız BKM Express veya 3D Secure sistemi ile güvenli olarak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Koop Kart Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank Kooperatif Kart Bonus Kredi Kartı başvurusu kooperatif üyeliği gerektirdiği için ve sadece İzmit şubesinden gerçekleştirilmesi dolayısı ile Şekerbank İzmit Şubesi aracılığı ile yapılmaktadır.

Şekerbank Koop Kart Bonus İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top