ŞEKERBANK MOBİL ŞUBE

ŞEKERBANK MOBİL ŞUBE

Artık birçok kurum ve kuruluş internet kullanımının artmasına paralel olarak ve kullanımın cep telefonlarına kadar ilerlemesine bağlı olarak bir çok hizmetini sanal ve mobil ortamda bizlere sunmaktadır. Bu durumda yararlanabileceğimiz uygulamalardan birisi de Şekerbank mobil şube uygulamasıdır. Sizde Şekerbank cep şube uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Şekerbank cep şube uygulamasının nasıl kullanılacağı, uygulamayı nereden indireceğiniz ve şifre alma işlemlerini nasıl yerine getireceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Şekerbank Mobil Şube Uygulaması

Sizde Şekerbank mobil şube uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda uygulamanın nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Sizde Şekerbank cep şube uygulamasını indirmek için iki farklı işletim sisteminden hangisi size uygunsa onu seçiniz. Bu durumda Android uygulamasından indirmek istiyorsanız aşağıda bu alanla ilgili linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada yükle butonuna basmanız yeterli olacaktır. IOS uygulamasından Şekerbank cep şube indirmek içinse yine aşağıda yer alan alanda ilgili bölüme tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yükleme yapabilirsiniz.

Sizde uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açıp mobil şube yazan bölümden mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Şekerbank mobil şube uygulaması ile birlikte artık Şekerbank şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yerine getirebilirsiniz. Şekerbank mobil şubesinden yararlanmak içinse size internet şifresi gerekecektir. Eğer internet şifreniz yoksa bu durumda uygulamaya giremezsiniz. Uygulamadan yararlanmak için şifrenizi uygulamayı indirdikten sonra da alabilirsiniz. Bu durumda şifre almak için uygulamayı indiriniz. Daha sonra uygulama açınız. Karşınıza çıkacak olan sayfada anında şifre al yazan alana tıklayınız. Daha sonra ise ilgili alanlar kart numaranızı ve kart şifrenizi giriniz. Bundan sonra ise şifre belirleme işlemini yerine getiriniz. Artık sizde şifreniz ile mobil şubeden yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Mobil Şube Android Uygulama İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Mobil Şube IOS Uygulaması İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Mobil Şube Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Şekerbank mobil şubeden yararlanmak için internet şubesi için belirlediğiniz şifreyi kullanabilirsiniz. Peki internet şubesinden şifre alma işlemi nasıl yapılır. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak müşteri no ya da TC kimlik numaranızı ilgili alanlara giriniz. Daha sonra ise işlem yapmak istediğiniz kartı belirleyiniz. Bu kartı belirledikten sonra ise kart numarasını ilgili alanlara giriniz. Daha sonra ise kart şifrenizi ve kartınız CVV notunu ilgili alanlara girip son olarak güvenlik kodu yazan alana giriniz. Daha sonra devam butonuna basarak şifre belirleme aşamasına gelebilirsiniz.

Şekerbank Mobil Şube Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top