Şekerbank Şeker Kart

ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

Nakit satın alım yerine kredi kartı kullanımı vatandaşlarımız tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kredi kartları sağlamış oldukları avantajlar neticesinde uygun taksit veya komisyonlar ile kullanıcısını rahatlatmış durumdadır. Daha birçok özelliği bünyesinde bulunduran kredi kartları sayesinde vatandaşlarımız ay sonu fatura veya farklı ödemelerinde maddi açıdan rahatlamış vaziyettedir. Ülkemizin önemli banka kuruluşlarından biri olan Şekerbank, çeşitli kredi kartı türü ile her kesimden kullanıcılarına hitap etmektedir. Şekerbank Şeker kart ise bu kredi kartlarından biridir. Şekerbank, Şeker kart kullanıcısının yüzünü her alanda güldürebilmektedir. Aşağıdaki yazımızda Şekerbank Şekerkartın özelliklerini siz değerli okurlarımıza açıklayacağız.

Şekerbank Şeker Kartın Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank Şeker kartın tartışmasız en güzel özelliklerinden biri kart aidatının bulunmamasıdır. Artık nakit para taşıma riskine son veren bu kart ile ister nakit, ister taksitli alışveriş bu da yetmezmiş gibi nakit avans veya taksitli nakit avansa sahip olabiliyorsunuz. Dünyanın her yerinde kullanılabilen bu kart sayesinde mağdur olmanıza olanak bile yoktur. MasterCard veya Visa amblemi olan her yerde kullanılan Şekerbank Şekerkart alışveriş yaptıkça kazandırmaya devam ediyor.

Yetişkin her bireyin ödemekle yükümlü faturaları vardır, bu faturaları yatırmak için şubelere gitmeye de gerek kalmadı. Şeker kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödeme işlemlerinizi hiç kuşkusuz tamamlayabilirsiniz. Şeker kart ile günlük aylık veya haftalık olan düzenli ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka büyük özellik ise siz peşin alın Şeker kart sizin adınıza taksitlendirsin. Yapacak olduğunuz her 100 TL veya üzeri alışverişlerinizde Şeker Kart sizin adınıza taksitlendirme yapar. % 2.20 tutarından başlayan faiz ücreti ile 2 veya 9 taksit arası taksitlendirme işlemini sizlere sunmaktadır. Bu özellikten faydalanmak için hesap kesim tarihinden önce 444 78 78 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Şekerbank Şeker Kart Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Bildiğiniz gibi internet ağı sayesinde yapabileceğiniz işlemlerin sınırı kalmadı. Bu işlemlerden biri de Şekerbank Şeker kart başvurusudur. Şekerbank müşterisi iseniz yapmanız gereken tek şey bireysel internet şubesi üzerinden kimlik numaranız ya da Şekerbank müşteri numaranızı ve şifrenizi yazıp başvuru ekranına gitmenizdir. Şekerbank ile bir alakanız yok ise telefonlarınızın SMS bölümüne Şekerkart yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazmanız ve 1953’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bu işlemlerden birini yapmanız halinde Şekerbank Şekerkart başvuru işleminizi yapmış olursunuz.

Şekerbank Şeker Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top