Şekerbank Taraftar Kartlar

Şekerbank Taraftar Kartlar

Kredi kartı tipleri gün geçtikçe artmakta ve birçok banka bu alanda rekabet haline girmiş durumdadır. Bankalar arasındaki bu rekabet ise müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Birçok banka birçok farklı kredi kartı tipi sunmaktadır. Bu kredi kartı tiplerinden bir tanesi de spor kulüpleri işbirliğe ile oluşturulmuş taraftar kartlardır. Taraftar kart hizmeti sunan bankalardan bir tanesi de Şekerbank’tır. Şekerbank müşterilerine göre anlaşmalı olduğu spor kulüplerine de katkı sağlayarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bu yazımızda sizlere Şekerbank taraftar kartlar hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

Şekerbank Taraftar Kartlar Nedir?

Şekerbank’ın spor kulüpleri işbirliği ile bonus kart mantığı altında müşterilerine sunduğu kredi kartı tipidir. Bu kredi kartları ile Bonuscard’ın özelliklerini taşıyan tüm özellikleri gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin taksitli alışveriş yapabilme, nakit paraya ihtiyaç duymanız durumunda nakit avans kapsamında dilediğiniz zaman nakit para çekimi yapabilme ve bu para çekimlerini taksitli olarak gerçekleştirebilme, yurtiçinde çekeceğiniz bu nakit avans işlemlerini tüm Şekerbank ATM’lerinde 7/24 gerçekleştirebilir veyahut ortak ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında yurtdışında ise Visa/MasterCard amblemi taşıyan tüm ATM’lerden de nakit avans çekme imkanı sunmaktadır. Yapacağınız alışverişlerde tıpkı Bonuscard özelliğinde olduğu gibi Bonus puanlar kazanabilir ve anlaşmalı işyerlerinden bu puanları dilediğiniz şekilde para yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank taraftar kart özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Otomatik ödeme talimatı verebilme.
  2. Nakit avans çekebilme
  3. Taksitli alışveriş yapabilme
  4. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişleri 3D secure sistemi ile güvenli bir şekilde yapabilme
  5. Bonus puan kazanabilme

Şekerbank Taraftar Kartların Tipleri Nelerdir?

Şekerbank’ın bu kredi kartı tipi için anlaştığı spor kulüplerinin adları bu kartlara verilmiştir ve bu kartlar şu şekildedir;

  1. Boluspor Kart
  2. Pazarspor Kart
  3. Kartalspor Kart
  4. Alanyaspor Kart

Şekerbank taraftar kartları bu 4 tip kredi kartından oluşmaktadır ve yukarıda belirttiğimiz kredi kartı özelliklerini hepsi tamamıyla taşımaktadır. Farkları ise alacağınız kredi kartı takımınıza katkı sağlamaktadır.

Şekerbank Taraftar Kartların Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Şekerbank taraftar kart başvurusunu sadece Şekerbank şubelerinden gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz herhangi en yakın bir Şekerbank şubesine giderek taraftar kart başvurusunda bulunabilirsiniz ve başvuru sonucunuz en kısa sürede telefon numaranıza iletilmiş olur.

Şekerbank Taraftar Kartlar Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top