Adabank Çalışma Saatleri

Adabank Çalışma Zamanı

Ülkemizde aktif olarak hizmet vermekte olan fakat ismi pek fazla duyulmayan bankalarda bulunmaktadır. Bu bankalardan müşteri odaklı olarak çalışan, çok avantajlı ürünlerle karşımıza çıkan banka ise Adabank’tır. Adabank, günümüzde Mevduat Bankacılığı alanında hizmet veren bankalar arasındadır. Adabank A.Ş., Bankalar Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre 30 Ekim 1984 tarihinde İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve bir yıl sonra 1985’de özel sermayeli bir mevduat bankası olarak bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Adabank, İstanbul Büyükdere Caddesinde bulunan Genel Müdürlük binasında Birimler ve Merkez Şube olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Bankanın ayrıca İstanbul Altın Borsası üyeliği bulunmaktadır. Adabank, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri vermektedir. Köklü bir geçmişe sahip olan Adabank, sadece merkez şubesinden hizmet vermekte olup aynı şubenin üzerinde Genel Müdürlük de bulunmaktadır.

2004 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından tüm Uzan Grubu’na ait şirketlere el konulmuştur. 2006 yılında ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu(BDDK) tarafından bankanın satışı gerçekleşmiştir. Ancak satış yapılan grubun mali yetersizliği dolayısıyla BDDK satışı iptal etmiştir. Bunda başka bir kaç kere daha satışa giren Adabank’ın satışları her seferinde BDDK tarafından onay verilmemiştir.

Kurulduğu günden itibaren çalışma şeklini müşteri odaklı olarak belirleyen Adabank, hem finans hem de ekonomi alanında kendini çok geliştirmiş ve birçok noktaya şube açmıştır. Sahip olduğu şubeler ile farklı projelere konu olarak, müşteri isteklerini en iyi şekilde karşılayan bir kuruluş olmuştur. Müşterilerini her an memnun etmek ve ekonomik olarak çıkar sağlamaları amacı ile çok düşük faiz oranlarıyla kredi sunan profesyonel bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. Modern bankacılık kavramını kendi bünyesine çok iyi bir şekilde sindirmiş ve istenilen hizmeti her zaman yüksek seviyelerde karşılamak için çalıştığı bilinmektedir. Daha çok küçük ölçekli işletmelere hizmet veren Adabank ile birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait hesap açabilir, EFT ve havale işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Merkez şube dışında Adabank, müşterilerine “www.adabank.com.tr” adresinden ulaşılabilmekte ve 0212 275 04 89 numaralı telefondan merkez şubeden müşteriler yetkililere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Genel müdürlüğe ulaşmak isteyen müşteriler için telefon numarası ise  0212 272 6420 şeklindedir.

Adabank Çalışma Saatleri

Müşterilerine sadece merkez şubesi üzerinden hizmet vermekte olan Adabank, çalışma saatleride merkez şubesine göre belirlemektedir. Hafta içi her gün resmi tatiller dışında hizmet vermektedir. Hafta sonu hizmet vermediği unutulmamalıdır. İnternet platformunu ise 7/24 kesintisiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.

Çalışma Saatleri:

Adabank Açılış Saati : 09.00-12.30

Adabank Öğle Tatili : 12.30-13.30

Adabank Kapanış Saati : 13.30-17.30

Scroll to Top