Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

akbank e1494422546951

Günümüzde konut, taşıt ve ihtiyaç gibi çeşitli krediler, çeşitli bankalar tarafından derin bir rekabet ağı içerisinde birbirinden farklı koşul ve fırsatlar ile birlikte sunuluyor. Akbank’ta bu bankalardan biri. Bugün sizlere Akbank kredilerinden bahsedecek, Akbank Kredi Başvurularından söz edecek ve Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini anlatacağız.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından sunulmuş olan Akbank ihtiyaç kredisi ile birlikte imzaya ya da belgeye ihtiyaç duymadan web’ten kredi almanız artık mümkün! Akbank tarafından sunulmakta olan Direkt Kredi uygulaması sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisine anında ulaşabilir ve paranızın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Web kredi için internet üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Daha sonra başvurunuzun yanıtı anında cep telefonunuza gelir. Akbank müşteri olmayan kişiler dahi bu uygulamayı kullanabilir. Akbank Kredi Ekspress hattı ile birlikte bütçenize uygun miktarda kredi için Akbank tarafından aranmak mı istiyorsunuz? Aşağıda yer alan linke tıklayın ve daha sonra ne kadar kredi alabileceğinizi ve kredinizi onayını görün. Güncel Akbank fırsatlarından faydalanmak için takipte kalmayı da unutmayın! Akbank kredi uzmanlarının yardımı ile birlikte merak ettiğiniz tüm sorular yanıt bulurken bütçenize en uygun krediyi de belirlemiş olacaksınız.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz Direkt İnternet uygulamasına gerek Akbank resmi internet sitesi üzerinden gerek ise akıllı telefon ve tabletler için üretilmiş olan mobil uygulamalar üzerinden giriş yapabilir ve kredi başvurunuzu doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonucu ise cep telefonunuza gönderilir. Bir başka ihtiyaç kredisi başvuru yöntemi ise doğrudan Akbank şubelerine gitmek olur. Aynı zamanda Akbank Telefon Şubesi numarası olan 444 25 25 numarasını arayabilir. İlk olarak 4’ü daha sonra ise 2’yi tuşladıktan sonra cep telefonu bilgilerinizi tuşlayarak 7 gün 24 saat boyunca Akbank bankasından alacağınız krediler hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler ayın zamanda SMS kredi yöntemini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilir. Üstelik kimlik belgeniz ile birlikte istediğiniz bir Akbank şubesine giderek kefilsiz bir şekilde kredi sahibi olmanız da mümkün. Bunun için kredi yazmalı T. C. kimlik numaranızı yazmalı ve 4425’e kısa mesaj göndermelisiniz. GSM operatörü Avea yani Türk Telekom yada Vodafone olan kişilerin ise 0532 750 25 25’e kısa mesaj göndermesi gerekiyor. SMS kredi yolunu kullanacak olan kişiler en fazla 20.000 TL tutarında ve 36 ay vadeli taksitler ile kredi alabilir. 20.000 TL ve üzeri kredi başvuruları için baka şubelerini tercih etmeniz gerekiyor.

Akbank müşterisi olsanız da olmasanız da Akbank ATM’lerini kullanarak 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için T. C. kimlik numarası ve cep telefonu numaranız yeterli olur. Kart kullanmadan giriş yapmak isteyen kişilerin Giriş tuşuna basması, ihtiyaç kredisi başvuru işlemine tıklaması ve daha sonra cep telefonu numarası ile birlikte T. C. kimlik numarası bilgilerini girmesi gerekiyor. Böylelikle kredi cevabı anında cep telefonu numaranıza kısa mesaj yolu ile gönderilecek ve olumlu bir yanıt almanız halinde de sizler kredinizi dilediğini zaman Akbank şubelerinden çekebileceksiniz. Diğer banka kartlarını kullanarak ise, kartı ATM’ye sokmalı, şifrenizi girmeli, ana menü üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemini seçmeli ve aynı şekilde T. C. kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı girmelisiniz. Böylelikle kredi başvuru sonucu anında cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak gönderilir ve kredinizi dilediğiniz zaman Akbank şubelerinden çekebilirsiniz. ATM yolu ile en fazla 10.000 TL tutarında kredi çekmeniz mümkün.

Akbank Taşıt Kredisi

Oldukça uygun aylık vade ve faiz oranı seçenekleri ile birlikte nakit ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılamak isteyen kişilerin bu kredi içi anında başvuru yapması mümkün. Hızlı ve kısa bir başvuru için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan bölümde T. C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası bilgilerini girmeli ve güvenli kodu rsminde yer alan harf ve rakamları ilgili kutucuğa yazmalısınız. Kredi türü ise taşıt olarak seçili ise Devam seçeneğine basabilirsiniz. Böylelikle kredi bilgilerini girebilir, onay ve sonuç aşmalarına geçebilirsiniz. Böylelikle ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve kredi onayınızı anında görebilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Kısa Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz Akbank Direkt İnternet şubelerini tercih edebilirsiniz. Bunun için Akbank resmi internet sitesine girmeli ve sitenin sağ üst köşesinde yer alan Akbank Direkt İntenet’e giriş yollarından birini tercih ederek işlem yapmalısınız. Kayıtlı kişisel bilgileriniz doğru ve eksiksiz ise kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucu ise kısa bir süre sonra cep telefonu numaranıza kısa mesaj şeklinde gönderilir. Akbank Telefon Şubesi yöntemini kullanarak 444 25 25’i arayabilir ve önce 4’ü sonra 2’yi tuşladıktan sonra cep telefonu numara bilgilerinizi tuşlayarak 7 gün 24 saat boyunca taşıt kredisi başvurusu yapabilir ve kredi ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Son olarak ise Akbank şubelerine giderek başvuruda bulunmanız mümkün.

Akbank Konut Kredisi

Akbank konut kredisi başvuruları için kullanabileceğini çeşitli yöntemler bulunuyor. Bunlardan ilki Web Kredi yöntemi. Bu yöntem için aşağıda yer alan linke tıklamanız, T. C. kimlik numaranız ile cep telefonu bilgilerini girmeniz ve son olarak da güvenlik resminde yer alan harf ve rakamları güvenlik kodu kutucuğuna girerek Devam etmelisiniz. Böylelikle kredi bilgilerini belirleyebilir ve onay ile sonuç aşamalarına geçebilirsiniz. Böylelikle ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve kredi onayınızı anında görebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Kısa Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Bir diğer yöntem ise Akbank Direkt İnternet Şubesini kullanmak olur. Bunun için Akbank resmi internet sitesine giriş yapmalı, kayıtlı olan kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalı ve kredi başvurusunu gerçekleştirmelisiniz. Başvuru sonucu ise cep telefonunuza gönderilir. Dilerseniz aşağıda yer alan linke tıklayarak gerekli bilgileri girebilir ve danışmanlar tarafından aranabilirsiniz.

Danışmanlar Tarafından Aranmak İçin TIKLAYINIZ!

Son olarak Akbank şubelerine giderek birkaç dakika içinde kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.

Akbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Akbank kredi başvurularını öğrenmek isteyen kişiler “Başvurum Nerede?” uygulaması sayesinde tüm başvurularını ayrıntılı bir şekilde takip edebilir. Bunun için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan Akbank resmi internet sitesine girebilir ve sitenin sağ üst köşesinde yer alan Akbank Direkt’e giriş yaparak kredi başvurularınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı ihtiyaç, konu ve taşıt kredileri gibi bireysel kredi başvurularında kullanabilmeniz mümkün. Bu bölümde yer alan teslimat adımına bakarak da kuryenin teslimat detaylarını da öğrenmeniz mümkün!

Akbank Direkt İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top