Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Gündelik hayatın önemli bir parçası olan bankalar müşterilerine her gün hizmet veriyor. Teknoloji ile entegre çalışan sektörlerden biri olan bankacılık sektörü, sürekli gelişim gösteriyor. Bizler de bu gelişimlerin meyvelerini yiyoruz. Eskiden uzayan kuyruklarda işlem sırası beklerken, şimdilerde oturduğumuz yerden birkaç tık ile tüm bankacılık işlemlerimizi hallediyoruz. Cebimizde taşıdığımız mobil bankacılık şubeleri ile de istediğimiz yerde istediğimiz saatte işlem yapma özgürlüğüne sahibiz. Teknoloji kullananlar mali işlemlerini bankaya gitmeksizin hallederken, teknoloji ile ilgili olmayan kişiler hala banka şubelerine işlem için gidebiliyor. İşte bu yazıda sizlere bankaların hangi günlerde ve hangi saatlerde kişilere hizmet verdiği ve bu bankalardan biri olan Albaraka Türk çalışma saatleri hakkında bilgi vereceğiz.

Albaraka Türk

Ülkemizde 50 den fazla yerli veya yabancı sermayeli banka bulunuyor. Bu bankalardan birisi de Albaraka Türk. 1984 yılında kurulan Albaraka Türk, bir finans kuruluşu olarak görevine başlamıştır. Faizsiz işlemler yapıp, finansal kiralama işlemleri düzenleyip yürüten Albaraka Türk, 2000 yıllardan itibaren VISA ile anlaşmaya vararak müşterilerine kredi kartı imkanı sunmaya başladı. Albaraka Türk halka arz edildikten sonra yurt dışında şubeler açmaya başladı. O günden bu güne 200 den fazla şubesi ve ” Albaraka Türk Katılım Bankası” ile ülkemizde bu alanda öncü firmalardan biri olduğunu kanıtladı. Albaraka Türk bünyesinde tüm bankacılık hizmetlerini alabileceğiniz gibi bir finans kuruluşu gibi hizmet vermesi ile de finansal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Ülkemizde bulunan katılım bankalarından biri olan  Albaraka Türk , faizsiz işlem yapmak isteyenlerin mutlaka hizmet alması gereken bir bankadır.

Albaraka Türk de her banka gibi hafta içi ve hafta sonu olmak üzere çalışma şekli bulunuyor. Müşterilerine her daim üstün hizmet vermek için öz veri ile çalışan Albaraka Türk’ün çalışma saatlerini sizler için araştırdık.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri Hakkında

Albaraka Türk diğer bankalara nazaran farklı bir konumdadır. Faizsiz bankacılık mantığı ile işlemlerini yapan Albaraka Türk ile tüm ithalat, ihracat ve uluslar arası ticari işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında özellikle Orta Doğuda bulunan şubeleri ile Albaraka Türk, Türk ve yabancı müşterileri arasında köprü konumundadır. Yurt dışındaki ülkeleri yapılan işlemlerde mevcut olan  zaman ve gün farkları Albaraka Türk çalışma saatleri ve günleri ile uyumludur.

Albaraka Türk ülkemizde bulunan bankaların çalışma sistemi ile uyumlu çalışır. Buna göre Albaraka Türk çalışma saatleri şöyledir;

Hafta içi her gün Albaraka Türk müşterilerine ve işlem yapılmasına açıktır.

Hafta İçi Çalışma Saatleri

Gündüz  — 09:00 ile 12: 30 arasında hizmet veriyor.

Öğle Arası  — 12:30 ile 13:30 arasında ise banka geçici olarak öğle molası verir.

Öğleden Sonra — 13:30 ile 17:00 arasında hizmet veriyor.

Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Albaraka Türk hafta sonu müşterilerine şubelerden hizmet vermemektedir. Dilerseniz mobil bankacılık, telefon bankacılığı, internet bankacılığı veya ATM lerden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Albaraka Türk İletişim Bilgileri

Albaraka Türk hafta sonları ve mesai saatleri dışında şubelerinden hizmet vermese bile birçok bankacılık uygulaması ile müşterilerini yalnız bırakmıyor. Bu alanlardan biri telefon bankacılığıdır. Albaraka Türk telefon bankacılığını arayarak tüm işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Numaraları

  •  444 5 666
  • 0 850 222 5 666

Albaraka Türk Genel Müdürlük 

Adres: Saray Mahallesi, Doktor Adnan Buyukdeniz Caddesi, No: 6, Pk: 34768, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0216) 666 0101

Faks Numarası: (0216) 666 1600

Albaraka Türk Ticari İşlem İçin Bilgiler

Ticaret Sicil Numarası:  206671  –  154214

Teleks:   27061 abrt tr –   26459 albt tr

SWIFT:  BTFH TR IS

GIIN : 86IIBW.00007.ME.792

Albaraka Türk Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Çalışma Saatleri İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top