CİTİ MOBİL

CİTİ MOBİL

Birçok banka artık mobil olarak hizmet sunmaktadır. Bu durumda mobil hizmet veren kurumlardan birisi de Citibank’tır. Sizde Citi mobil hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere yazımızda Citibank mobil uygulamasının nasıl ve nereden indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve uygulama için şifre almak işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümleri okuyabilirsiniz. Sizde Citibank mobil uygulamasını indirdikten sonra artık Citibank şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yapabilir ve bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Citi Mobil Uygulaması

Sizde Citi mobil uygulamasını indirmek istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde Citibank mobil uygulamasının hangi şekilde indirileceği ve nereden indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Citibank mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı şekilde yerine getirebilirsiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda bu bölümün sonunda Android için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Ancak telefon işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki bölümde yer alan kısımda IOS için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada uygulamayı yükleyebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise uygulamaya girmek için Citibank mobil açınız. Daha sonra ise açılacak olan kısımda kullanıcı adınızı giriniz. Bu işlemi yerine getirdikten sonra ise bir sonraki adımda yine ilgili alana belirlemiş olduğunuz internet şifrenizi giriniz. Şifrenizi girdikten sonra artık sizde uygulamaya giriş yapmış olur ve Citibank şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Citi Mobil Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Citi Mobil IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Citi Mobil Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Citibank mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda Citibank şubelerinden kimlik almanız gerekmektedir. Kimlik aldıktan sonra ise yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise bankadan aldığınız giriş kimliğinizi ve e-posta adresinizi ilgili alanlara girerek devam butonuna tıklayınız. Bu alana tıkladıktan sonra ise güvenlik sorusunu yanıtlamanız gerekmektedir. Güvenlik sorusunu yanıtladıktan sonra ise devam butonuna tıklayınız. Giriş kimliği ve e-posta adresinizi girdikten sonra karşınıza Güvenlik sorusu çıkacak ve bu doğru şekilde yanıtlamanız gerekecektir. Daha sonra ise E-posta adresinize şifre gelecektir. Bu şifre ile artık sizde Citibank mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Citi Mobil Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top