CİTİBANK EFT SAATLERİ

CİTİBANK KREDİ BAŞVURUSU

Siz de bankalar arası para aktarım işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız bu durumda iki farklı para aktarım işleminden birini seçebilirsiniz. Bu yollardan ilki para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Sizde Citibank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Citibank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca bu alanda Citibank EFT ücretleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Citibank EFT Saatleri Kaçtır?

Siz de Citibank EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli konu Citibank EFT saatleri içinde EFT işleminizi yapmak olacaktır. Biz sizlere bu bölümde Citibank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Citibank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanı okuyabilirsiniz. Citibank için belirlenmiş olan EFT saatleri ise sabah 09:00 ve akşam 17:00 saatleri arasıdır. Sizde bu saatler arasında EFT işlemini yerine getirirseniz aynı gün sonuç alabilirsiniz. Eğer bu saatler dışında EFT işlemini yerine getirirseniz bu durumda ise para aktarım işi yani EFT işi bir sonraki mesai gününe kalacaktır.

Citibank EFT işlemi için belirlene ücretler ise şu şekildedir;

  • Citibank internet bankacılığı üzerinden yapılan standart EFT’lerden alınacak olan EFT ücreti 1 TL’dir.
  • EFT işleminizi Citibank internet şubelerinden ve Citigold üzerinden yerine getirirseniz bu durumda yapacağınız işlem ücretsiz olacaktır. Yani Citigold üzerinden yapılan EFT’ler için bir ücret alınmamaktadır.
  • Citibank telefon bankacılığından yapılacak olan EFT işlemlerinden ise 5 TL ile 20 TL arasında yapılan EFT için göderilen miktarın % 0.40’ı tahsil edilir. Yine Citigold üzerinden EFT işlemini yerine getirdiğiniz zaman ise herhangi bir ücret alınmamakta olup bu durumda ücretsiz olarak EFT işleminizi yapabilirsiniz.
  • Citibank şubelerinden yapılacak olan EFT işlemlerinde ise en az 30 TL ve en fazla 250 TL için gönderilen tutarın % 0.40’ı üzerinden tahsil edilir. Yine Citigold müşterileri yaparsa bu durumda ise 15 TL ve 200 TL arasında % 0.4 olarak tahsil edilir.

Citibank Resmi Anasayfası İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top