Citibank Çalışma Saatleri

Citibank, birey ve kurumlara, toplum ve ülkelere her daim hizmet vermektedir. Dünya çapında zaman zaman yaşanmakta olan ekonomik sıkıntıların üstesinden oldukça başarılı bir şekilde gelmeyi başaran ve en iyi fırsatları ele geçiren, 200 yıl kadar büyük bir deneyime sahip olan Citibank, sade, sorumluluk sahibi ve yaratıcı çözümler üreterek müşterilerin için her daim en iyi sonuçları ortaya koymaya çalışmaktadır. 1.000’den fazla şehirde milyonlarca müşterisi ile oldukça büyük ve birbirine bağlı bir kurum olan Citibank, sizlerin global bankanızdır. Citibank’ın misyonu doğrultusunda ilerlerken yol gösterici niteliklere sahip olan çeşitli prensipleri de bulunmaktadır.

Citibank Hangi Saatler Arasında Çalışmaktadır?

Citibank yalnızca hafta içi çalışmakta olan bir bankadır. Bu bankanın saat 09:00 ve 12:00 arasında çalıştığı ve ardından bir saatlik bir araya girdikten sonra saat 13:00 ve 17:00 arasında çalıştığı bilinenler arasında yer almaktadır. Bu saatler arasında Citibank’ın herhangi bir şubesine giderek işlem yapabilmeni mümkündür. ÜstelikCitibank hizmetlerini kullanmak için yalnızca herhangi bir Citibank şubesine gitmenize de gerek bulunmamaktadır. Zira günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte yapılabilecek olan herhangi bir banka işlemi oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu nedenle de gerek Citibank resmi internet sitesi üzerinden giriş yapabileceğiniz İnternet Şubesi’ni gerek ise Citibank’ın akıllı cep telefonları ve buna benzer akıllı cihazlar için çıkartmış olduğu mobil uygulamaları kullanabilmeniz mümkündür. Yine bununla birlikte Citibank ATM’lerini kullanarak da gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Citibank’ın İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı ve ATM’lerini kullanarak 7 gün 24 saat boyunca kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunabilir, kart şifre değişikliği işlemlerini gerçekleştirebilir, para transferinde bulunabilir, havale ya da EFT yapabilir, kayıp çalıntı bildiriminde bulunabilir ya da buna benzer birçok finansal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bununla birlikte Citibank bayram günlerinde de kapalı olmaktadır. Yani Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram olarak kabul edilen günler ile birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 23 Nisan Çocuk Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı hafta içi bir güne denk gelse dahi tatil olacaktır. Bu nedenle de işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmayacaktır.

Dilediğiniz takdirde tüm soru, görüş ve sorunlarınızı Citibank Çağrı Merkezi cep telefonu numarası olan 0212 319 45 00 numarası aracılığı ile bankaya iletebilirsiniz.

Citibank İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top