Citibank İnternet Bankacılığı

CİTİBANK KREDİ BAŞVURUSU

Citibank, ülkemizde Kurumsal Bankacılık ve Ticari Bankacılık anlamında hizmetlerini sürdüren dış sermayeli özel bir finans kurumudur. Ülkemizde 1975 yılında bankacılık faaliyetlerine başlayan banka, Citigroup bünyesindeki finansal kuruluştur. Daha sonra 2007 yılında da Akbank’ın % 20 hissesini satın alarak ortak olmuştur.

Bankacılık faaliyetlerine 1975 yılında başlamış gibi görünse de bu tarihten önce otoyol projeleri, elektrik santral projeleri ve barajlar gibi birçok projeye finansman sağlamış kuruluştur. Kredi kartı hizmetleri olarak sadece Citi Axess Kart vardır. Bunun dışında daha çok kurumsal ve ticari alanda bankacılık hizmetlerini sürdürerek büyük şirketlerin finansman güvencesi ve büyümekte olan KOBİ’lerin de finansman destekçisi olarak dikkat çekmektedir. Her bankada olduğu gibi bu banka da günümüz teknolojik gelişmelerinden oldukça etkilenmiştir. Bu yüzden şube bankacılığının yanında internet bankacılığı hizmetlerini de müşterilerine sunmayı ihmal etmemiştir. Citibank İnternet Bankacılığı hizmetleri Citibank Online hizmetler olarak da bilinir. Bu yazımızda bankaya ait internet şubesi hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Citibank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Citibank İnternet Bankacılığı hizmetlerini kullanabilmeniz için her bankada olduğu gibi bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bankaya ait internet bankacılığı hizmetleri, kurumsal bankacılık ve ticari bankacılık olmak üzere sınırlandırılmıştır. Citibank internet bankacılığını kullanabilmeniz için yazımızın sonuna yönlendirme linki eklemiş bulunuyoruz. Bu linki kullanarak bankaya ait resmi internet sitesini ziyaret etmiş olacaksınız. Bu link tarafından yönlendirileceğiniz sayfa aşağıdaki resim gibi olacaktır. Bu resimde sağ üst köşede bulunan internet bankacılığı butonunu kullanarak kurumsal ya da ticari bankacılık şubesini seçmeniz gerekmektedir.

citionline

Sizin kullanmak istediğiniz internet şubeyi seçtikten sonra o şubeyi kullanabilmeniz için gerekli olan güvenlik soruları ile karşılaşacaksınız. Bu güvenlik sayfasında giriş yöntemini seçmeniz gerekecektir. Aşağıdaki görselde gösterildiği gibi ilgili giriş yöntemini seçmeniz gerekmektedir.

citii

Bu sistemi kullanabilmeniz için daha önce kayıt olmuş olmanız ve şifre sahibi olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer sahip olmadıysanız bankaya ait resmi internet sitesini kullanarak üye olabilirsiniz yada banka müşteri temsilcisine bağlanarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Giriş yönteminden size uygun olanını seçtikten sonra telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu da sorgulama sayfasına yazarak Citibank İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabilir halde olacaksınız. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bankanın resmi internet sitesi, banka şubeleri ya da banka müşteri temsilcilerini kullanabilirsiniz.

Citibank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top