İng Pegasus Plus Kart Başvurusu

ing bank ve pegasus aidatsiz kart cikartti

İng Pegasus Plus Kart diğer İng kredi kartlarında olduğu gibi sizlere birbirinden farklı ve güzel avantajlar sağlamaktadır. İng Pegasus Plus Kart sahipleri hem uçuşPuan kazanırken hem de bonus kazanmaktadır. İng Pegasus Plus Kart’ın ayrıca kart aidatı olmayan bir kredi kartı özelliği de bulunmaktadır. Bunların yanında İng Pegasus Plus Kartı diğer kartlardan ayıran en büyük ayrıcalığı ise genelde bütün uçuş kartlarında bulunan yıllık kart ücreti İng Pegasus Kart’ta yoktur.

İng Pegasus Pus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İng Pegasus Plus Kart Başvurusu diğer İng kredi kartlarında olduğu gibi dört aşamadan meydana gelmektedir. İnternet üzerinden gerçekleşen bu dört aşamalı pegasus plus kart başvurusunda ilk aşama başvuru bilgileri adı altında sizden T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve orada bulunan doğrulama kodunu girmeniz istenecektir. Daha sonrasında telefonunuza yollanan şifreyi orada bulunan boşluğa yazmanız istenecek. Böylelikle bilgilerinizi doğrulamış olursunuz.

Bunların haricinde istenilen ek bilgiler var. Bunlar anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz olacaktır. Bu istenilenlerin her birini doğru şekilde yaptıktan sonra ikinci aşama olan ürün detayları aşamasına yönlendirilirsiniz. Bu kısımda almak istediğiniz kredi kartının içeriğini ve detaylarını belirlersiniz.

Daha sonra üçüncü aşamaya gelinir. Üçüncü aşama sözleşmeler bölümüdür. Sözleşmeler bölümünde kartınızın anlaşmaları yapılır ve son aşamaya gelinir. Dördüncü aşamamız ise ürün açılışıdır. Bu bölümde ise kartınız aktif hale getirilir. Böylelikle İng Pegasus Plus Kart Başvurunuz tamamlanmış olur.

44

İng Pegasus Plus Kart Başvuru Seçenekleri

İng Pegasus Plus Kart başvuru seçenekleri; İng şubesine gitmek, internetten başvuru yapmak ve SMS yoluyla başvuru yapmak şeklinde toplamda üç farklı çeşittir.

Şubeden Başvuru

Başvuru seçeneklerinden İng şubesine gitmek seçeneğine başvurmak isteyenlerin şubeye gitmeleri, orada bulunan kredi kartı başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurunuz bir problem olmadığı takdirde forumda belirttiğiniz adrese gönderilir. Bunun yanında isterseniz kartınızı şubeden de alabilirsiniz. Şubeden almak isteyenler yanında nüfus cüzdanlarını getirerek kredi kartını teslim alabilirler.

İnternetten Başvuru

Diğer bir seçenek olan internetten başvuru yapmak ise yukarıda bahsettiğimiz gibi dört aşama ile gerçekleşmektedir. Başvuru bilgileri, ürün detayları, sözleşmeler ve ürün açılışı olmak üzere dört aşamadır. Başvuru bilgilerinde T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve orada bulunan doğrulama kodu istenecektir. Daha sonra anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz istenecektir. Bu istenilen bilgiler doldurulduktan sonra ikinci aşamaya geçilebilir. İkinci aşama ürün detaylarıdır. Bu kısımda almak istediğiniz kredi kartının içeriğini ve detaylarını belirlersiniz. Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise bu aşama sözleşmeler aşamasıdır, kartınızın anlaşmaları yapılarak son aşama olan ürün açılışı aşamasına geçilir. Bu bölümde ise kartınız aktif hale getirilir. İng Pegasus Plus Kartınızın başvurusunu tamamlamış olursunuz.

SMS ile Başvuru

Diğer bir başvuru seçeneği olan SMS yoluyla başvuru seçeneğinde ise telefonunuzun mesaj bölümüne PGS yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın. Daha sonra 2205 numarasına kısa mesaj atın. Böylece SMS yoluyla kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. Başvuru sonuçları öğrenmek için ise müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramız 0850 222 0 600. Bu numaradan başvuru değerlendirme süresi dolduğu zaman kredi kartınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İng Pegasus Plus Kart Özellikleri ve Avantajları

İng Pegasus Plus Kart avantajlarını başka kartlarda görmek gerçekten de güçtür. Şöyle ki:

  • Genelde yıllık aidatı olan uçuş kartlarının aksine İng Pegasus Plus Kartta yıllık kart ücreti yoktur.
  • İng Pegasus Plus Kart ile yaptığınız tüm alışverişlerde yüzde bir uçuşPuan kazanırsınız.
  • Pegasus hava yollarında gerçekleştirdiğiniz her uçuşunuzda yüzde iki uçuşPuan kazanırsınız.
  • 5 uçuşPuan üzerindeki bütün uçuşPuanlar indirim olarak kullanılabilmektedir.
  • İng Pegasus Plus Kart özellikleri İng Bonus kart özelliklerini içerisinde barındırmaktadır.
  • İng Pegasus Plas Kart ile anlaşmalı noktalarda her alışverişinizde bonus toplayabilir ve taksit yapabilirsiniz.

İng Pegasus Plus Kartın bu kadar fazla avantajlarının olması onu geleceğin en önemli ve bilindik kartlarından birisi yapacağı kesin diyebiliriz. İng Bank ile Pegasus Havayolları’nın bu güzel ortaklığından doğan Pegasus Plus kart gerçekten de her cüzdanda yerinin olması gereken bir kart diyebiliriz.

İnternetten İng Pegasus Plus Kart Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top