Ptt Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Ptt Bank Kredi Başvuru Sonucu

PTT Bank tarafından tüm Türkiye’ye çeşitli krediler sunulmaktadır. PTT Bank bu kredileri sunarken çeşitli bankalar ile iş birliği yapmakta ve bu banklara aracılık etmektedir. PTT Bank tarafından sunulmuş olan bu kredilerin tamamı ihtiyaç kredisi olarak bilinmekte, bir kısmı emeklilere verilen krediler olarak da kendini diğerlerinden ayırt etmektedir. PTT Bank’ın, birçok banka ile ayrı ayrı çalışıyor olması kredi başvurularında gereken belge ve şartları da farklı kılmaktadır.

PTT Bank İhtiyaç Kredileri

PTT Bank tüm Türkiye’ye krediler sunarken bu noktada Aktifbank N Kolay, Denizbank, ING Bank, Türkiye Ekonomi Bankası, Odeabank, Fibabanka ve Burganbank ile iş birliği yapmış durumdadır. Aktifbank N Kolay Emekli Kredisi, Denizbank Her Derde Deva Kredi Tahsis Ücretsiz İhtiyaç Kredisi, ING Bank Kredi Postam Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası Jet Kredi, Odeabank Nakit Hazır, Fibabanka Özel İhtiyaç Kredisi ve Burgan Bank PTT Emekli Kredisi, PTT tarafından sunulmuş olan krediler arasında yer alır. PTT Bank tarafından sunulan bu kredilere başvuru yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz tek yöntem bulunuyor. Bu yöntem de PTT Bank iş yerlerine gitmek ve burada yer alan kredi başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Daha sonra doldurmuş olduğunuz formda yer alan yazılı bilgiler sistem üzerinden kredi almayı tercih etmiş olduğunuz bankaya gönderilecek ve kısa bir sürenin ardından kredi başvurunuzun onay alıp almadığına ilişkin cevabın geri bildirimi yapılacaktır. Kredi başvurunuzun onay alması halinde bireysel kredi sözleşmenizi imzaladıktan sonra kredi alma işleminiz tamamlanacaktır. Böylelikle bu işlemin ardından PTT üzerinden kredinizi çekebilmeniz mümkün olur.

PTT Bank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Biraz önce de bahsetmiş olduğumuz gibi PTT Bank aracılığı ile bahsi geçen bankaların kredilerine başvurduktan sonra kısa bir süre içinde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı başvuru yaptığınız kredinin cevabının gelmesi uzayabilir ya da sizler çalışma saatlerinin sonlarına doğru kredi başvurusunda bulunduğunuz için bir cevap alamayabilirsiniz. Bu nedenle sizlere Ptt Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini gerçekleştirmek için takip edebileceğiniz yollardan bahsedeceğiz. Bu yollar başvuru yapmış olduğunuz krediye göre değişim gösterecektir.

Aktifbank N Kolay Emekli Kredisi

Aktifbank başvurularınızda kredi onay durumunuz gün içerisinde banka tarafından kısa mesaj ya da arama yolu ile sizlere iletilecektir. Çeşitli sebeplerden dolayı cep telefonunuza ulaşamıyorsanız bu durumda 0 850 724 30 50 numaralı Aktif Bank İletişim Merkezini arayarak bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Denizbank Her Derde Deva Kredi Tahsis Ücretsiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank kredi başvuru sonucunu öğrenmek yapmış olduğunuz kredi tutarına göre değişim gösterebilir. Esasında ihtiyaç kredisi başvuruları genellikle kısa bir süre içinde sonuç vermektedir. Fakat siz çeşitli sorunlardan dolayı cep telefonunuza bir bildirim almadıysanız, 444 0 800 ya da 0 850 222 0 800 numaralarını arayabilir ve kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Açık Deniz İnternet Şubesi’ne bakarak bireysel ya da kurumsal müşteriler için verilmekte olan sorgulama hizmetini kullanabilirsiniz.

ING Bank Kredi Postam Kredi

ING Bank Kredi Postam Kredisine başvuruda bulunduysanız ve çeşitli sebeplerden dolayı kısa süre içinde bir bildirim almadıysanız dilerseniz kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek için ING Bank Telefon Bankacılığını arayabilirsiniz. Bunun için 0850 222 0 600 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Böylelikle kredi başvurunuzla ilgili tüm gelişmelerin detaylarına ulaşmanız mümkündür.

Türkiye Ekonomi Bankası Jet Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası’na yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek istiyorsanız dilerseniz Türkiye Ekonomi Bankası Telefon Bankacılığı numarası olan 0850 200 0 666 numarasını arayabilirsiniz. Bununla birlikte Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulmuş olan Başvurum Nerede hizmetini de kullanmanız mümkündür. Bunun için ilk olarak aşağıda yer alan linke tıklamanız gerekiyor.

Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfada T. C. Kimlik numaranız girmeli ve ardından cep telefonu numaranız ile birlikte güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor. Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra “Devam” butonuna basabilirsiniz. Daha sonraki aşamalarda ürün seçimi yapacak ve başvurunuzun ne durumda olduğunu görebileceksiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Başvuru Nerede Hizmeti İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Nakit Hazır

Odeabank kredi başvurunuzun sonucunu çeşitli sebeplerden dolayı alamadıysanız kullanabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunuyor. Her ne kadar kimi bankalar internet üzerinden kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu görmenizi sağlayan hizmetler sunsa da Odeabank tarafından böyle bir hizmet sunulmuş değil. Bu nedenle kredi başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız 444 8 444 numaralı Odeabank Telefon Bankacılığını aramanız gerekecektir. Sesli yönlendirme sistemi sayesinde doğru adımları takip ederek kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Odeabank şubelerine giderek de başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Özel İhtiyaç Kredisi

Ne sebeple olursa olsun Fibabanka kredi başvuru sonucunuz sizlere tercih etmiş olduğunuz iletişim yolu ile ulaşmadıysa bu noktada yapabileceğiniz birkaç şey bulunuyor. Fibabanka kredi başvuru sonucunu Fibabanka Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 88 88 numarasını arayarak öğrenebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte kendinize en yakın bir Fibabanka şubesine gidebilir ve T. C. kimlik numaranız ile birlikte kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank PTT Emekli Kredisi

Burganbank kredi başvurusu yapmış ve kredi sonucunuzu kısa bir süre içinde almamış olduğunuz takdirde çeşitli yöntemleri kullanarak kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki kendinize en yakın Burgan Bank şubesine gitmek olacaktır. Bir diğer yöntem ise Burgan Bank Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 222 8 222 numarasını aramak olacaktır. Her iki yöntem ile birlikte kredi başvuru sonucunuzu hızlı bir şekilde öğrenmeniz mümkün olur.

PTT Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Kimi zaman bu bankalar PTT Bank aracılığı ile iş yaptığı için kredi başvuru sonucunuz hakkında sizlere bilgi verememektedir. Bu tür durumlarda dilerseniz 7 gün 24 saat boyunca IVR yani sesli yanıt sistemi ile birlikte hizmet vermekte olan 444 1 788 numaralı PTT Bank Telefon Bankacılığını arayabilir ve kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Üstelik mesai saatleri dahilinde müşteri temsilcileri ile konuşmanız da mümkün olacaktır. Yine aynı şekilde kredi başvurusu yapmak için gitmiş olduğunuz PTT Bank şubesine giderek çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Scroll to Top