Passolig Giriş Yap

Passolig Kart Fiyatı

Günümüzde Türkiye’de toplumu ilgilendiren ve en çok yaygın olan konulardan biride Passolig ile ilgili olmaktadır. Passolig nedir, Passolig ne işe yarar, Passolig başvuru, Passolig giriş yap ve diğer bu gibi işlemler nasıl yapılır sorularıyla sıklıkla karşılaştığımızdan dolayı bu yazımızda sizlere Passolig ile ilgili alakalı olan her türlü konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Passolig Nedir ve Ne İşe Yarar?

Futbolda olası tehlikeleri önlemek, huzuru sağlamak, taraftarların ister yalnız, ister aileleri ile birlikte istedikleri maçları daha güvenli ve daha rahat bir şekilde izleye bilmesi adına, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren uygulanmakta olan yeni yasaya esasen futbol biletleri artık kağıt biletler şeklinde olmayacak ve bunun yerine biletler Passolig karta otomatik olarak yüklenecektir. Böylece maçlara sadece Passolig kart girilecektir. Daha da iyisi sırada saatlerce bekleyerek kağıt biletler almanıza gerek kalmayacaktır. Sezonluk biletlerinizi de artık Passolig kartınız ile alabileceksiniz ve alacağınız her maçın bilgileri detaylı şekilde cep telefonunuza ve e-posta adresinize gönderilecektir. Bundan başka isterseniz maç günlerinde stadyumlardaki el terminallerini kullanarak aldığınız biletin tüm bilgilerini çıktı şeklinde inceleyebilirsiniz. Passolig karta sahip olan her kişinin kartında sadece bir takım logosu olabilir. Ancak buna rağmen dilediğiniz takdirde başka maçları da kendi Passolig kartınızla izleyebilirsiniz. Böyle olduğu zaman maç biletleri ilk önce maçı oynayan kulüplerin kart logosunu taşıyan Passolig kart sahiplerine satılacaktır. Eğer sonrasında boş biletler kalırsa o zaman istediğiniz maça sizde kolayca bilet alabilirsiniz. Gördüğünüz üzere Passolig kartla futbol heyecanı daha zevkli ve daha kolay olmakta olup, hem taraftarlara hemde olumlu imaj açısından futbol kulüplerine büyük avantajlar sağlamaktadır.

Passolig kartın avantajları sadece futbol biletleri ile sınırlı olmamaktadır. Örneğin arzu ederseniz sahibi olduğunuz Passolig kartınızı kartınızın avantajlarına göre değişerek banka kartı ya da kredi kartı olarak kullanabilir ve üzerinizde ek olarak başka bir kart taşıma gereksinim duymazsınız. Böylece farklı birçok alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, kafelerde ve diğer iş yerlerinde harcamalarınızı banka veya kredi kartınızla ödeyerek yapabilirsiniz. 100 TL ve üzeri yapacağınız harcamalar zamanı 16 TL Bonus para kazanır ve isterseniz anında kazandığınız parayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Passolig kart müşterilerine özel olarak yapılan kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz ve en önemlisi siz Passolig kartınızla ne kadar çok alışveriş yaparsanız takımınıza bir o kadar yardımda bulunmuş olursunuz ve sizin sayenizde takımınızda kazanmış olur. Tüm bu anlatılanlar haricinde Passolig kartınızla şehirlerde bulunan anlaşmalı toplu taşıma araçlarından faydalanabilir ve gerekli yerlere olan ulaşımınızı hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Passolig kartın sizlere sağlamış olduğu bir diğer ayrıcalıkta temassız kullanım işlemidir. Bu işlem sayesinde kartınızla yapacağınız harcamalarınız zamanı 50 TL’ye kadar ödemeniz gereken tutar için şifre yazmanıza gerek kalmayacaktır ve böyle alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Passolig kartın sunduğu tüm bu fırsatlardan sizde yararlanmak istiyorsanız ilk önce başvuru işleminde bulunmanız gerekecektir. Başvuru işlemiyle ilgili gerekli bilgilere aşağıda sizlere anlatmaktayız.

Passolig Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Passolig karta başvuru işlemini sayfanın en alt kısmında bulunan Passolig başvuru butonunun üzerine tıklayarak kolayca yapabilirsiniz. Şimdi söyleyeceğimiz adımları butonu tıkladıktan sonra harfiyen uygulayınız. İlk önce açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanların hepsini doğru bir şekilde doldurunuz ve devam butonunun üzerine basınız. Sonrasında ilk adımda sisteme gireceğiniz cep telefonu numaranıza bir onaylama kodu gönderilecektir. Onaylama kodunu giriniz ve daha sonra üçüncü adım olarak istediğiniz takımınızın logosu bulunan Passolig kartınızı seçiniz. Dördüncü adım olarak sisteme bir adet vesikalık fotoğrafınızı yükledikten sonra beşinci adımda kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işleminizi yapınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Passolig kartınız başvurunuzu yaptıktan sonra 15 gün boyunca belirleyeceğiniz adrese gönderilecektir. Herhangi bir sebepten dolayı kartınız elinize zamanında ulaşmazsa ve bu nedenden dolayı biletinizi Passolig kartınızla alamazsanız, stadyumun gişesinden tek seferlik giriş için Pass kart alarak istediğiniz maçı zamanında ve keyifle izleyebilirsiniz.

Eğer Türkiye vatandaşı değilseniz ve takımınızın maçınız canlı olarak sizde izlemek istiyorsanız, hiç bir sıkıntı çekmeden Passolig karta sizde başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için sizinde yukarıda anlattığımız gibi başvuru adımlarını aynıyla takip etmeniz yeterli olacaktır. Yegane fark başvuru işleminizi bitirdikten sonra Passolig kartınızın adresinize gelmemesi olacaktır. Eğer bir yabancı uyruklu vatandaşsanız başvurunuzu yaptıktan sonra Passolig kartınızı başvuru zamanı belirtmiş olacağınız stadyumun gişesine giderek anında alabilirsiniz. Ardından sizde dilediğiniz gibi tüm Passolig özelliklerden yararlanarak maçlarınızı keyifle izleyebilirsiniz. Hem Türkiye hemde yabancı uyruklu vatandaşlar başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra yapmaları gereken tek şey Passolig üye ol ve Passolig giriş yap adımlarını takip ederek istedikleri maçların biletlerini satın almalarıdır. Bu konuyla ilgili gerekli bilgileri aşağıdaki kısımda sizlere anlatmış bulunmaktayız.

Aktif bank kredi kartı başvurusu

Passolig Üye Olma ve Passolig Giriş Yapma İşlemi Nasıl Yapılır?

Passolig kartınıza sahip olduktan sonra biletlerinizi alabilmek için ilk önce Passolig üye olma işleminizi yapmanız gerekir. Bu işlemi yapabilmeniz için ilk önce sayfanın alt kısmında bulunan Passolig üye ol butonunun üzerine tıklayınız. Ardından açılacak olan sayfada birinci resimde gördüğünüz gibi TC kimlik ve cep telefonu numaranızı girerek üye ol butonunun üzerine tıklayınız ve böylece üyelik işleminizi tamamlamış olacaksınız. En son adım olarak yapmanız gereken şey sayfanın alt kısmında bulunan Passolig giriş yap butonunun üzerine tıklayarak ikinci resimde gördüğünüz gibi e-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra tribün, blok ve bilet seçimlerinizi yaparak biletlerinizi satın almanız olacaktır. Aldığınız tüm maçların biletleri ile ilgili her türlü bilgilere biletlerim bölümünden hızlıca ulaşabilirsiniz. Passolig kart ile ilgili sizlere anlattıklarımızın dışında herhangi bir sorunuz olduğu taktirde, 0850 724 33 44 Passolig Çağrı Merkezini arayarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

  • 1)7d5a9c8c4ad2b987c191e1b18cd29a3a
  • 2)s11

Passolig Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Passolig Üye Ol İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Passolig Giriş Yap İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top